• Informacje na temat:

  mąż marysi z na wspólnej

Artykuły na temat: mąż marysi z na wspólnej
 • Dzieci wołały za mną "Marysiu"!

  W latach 60. Stanisław Bareja reżyserował głównie lekkie komedie sytuacyjne, jak choćby "Mąż swojej żony", "Żona dla Australijczyka" czy "Przygoda z piosenką". Jednak z czasem reżyser postanowił(...) postanawia ukrywać się w przebraniu kobiety - Marysi, do czasu aż namaluje kopię zaginionego płótna. Aby zarobić na życie, zatrudnia się w charakterze pomocy domowej i trafia do kolejnych domów, m.in...

 • Kto rządzi "Na Wspólnej"?

  Włodek Zięba, w którego Mieczysław Hryniewicz wciela się w serial u "Na Wspólnej", to dla milionów Polaków symbol pantoflarza. Z taką opinią nie zgadza się jednak sam aktor, który broni swojego bohatera.

 • Zmarł Wojciech Pokora

  Zmarł Wojciech Pokora, wybitny aktor filmowy i teatralny. Miał 83 lata. Największą popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola gosposi domowej Marysi w komedii "Poszukiwany, poszukiwana" Stanisława Barei. Informację o śmierci aktora przekazała Krystyna Janda.

 • Piotr Kraśko: Nie wszystko będzie jak wcześniej

  Świetny dziennikarz i reporter. Prywatnie miłośnik jazdy konnej i sportu, przede wszystkim zaś spełniony tata i mąż. W tym roku minęły cztery lata, odkąd prowadzi "Dzień Dobry TVN". - Trudno mi wyobrazić sobie lepszą pracę - mówi Piotr Kraśko.

 • Pogrzeb Marii Czubaszek: Papierosy i parówki

  Maria Czubaszek spoczęła w środę na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Zmarłą w wieku 76 lat pisarkę, satyryczkę i dziennikarkę żegnał mąż, muzyk jazzowy Wojciech Karolak oraz przyjaciele, artyści, dziennikarze i muzycy. Uroczystość, zgodnie z życzeniem zmarłej, miała charakter świecki.

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Siedem lat temu narodziło się wielkie uczucie. Potem były rozstania i powroty, a w końcu krach związku. Jednak nawet rozwód nie sprawi, że bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" - Paweł i Marysia zapomną o sobie.

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  ...14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Nie zaprasza reporterów do łazienki

  ..."Nie miałam ochoty widywać się z mężem wyłącznie przy śniadaniu" - wyznaje Ewa Gawryluk, aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" .

 • Beata Ścibakówna: Nie traćmy sił i ducha

  ..., odnalezioną po latach biologiczną matkę Marysi (Barbara Kurdej-Szatan). Ona też budzi emocje... - Tak, ale zupełnie inne niż w przypadku Sofii. Elżbieta jest mniej przebojowa, obciążona od lat wyrzutami sumienia, nie radzi sobie z wieloletnią traumą i sama ze sobą. Tu niestety, w trakcie realizacji zdjęć, konieczne były zmiany scenariuszowe. Mojego serialowego męża, a ojca Marysi, grał...

 • Pogrzeb Wojciecha Pokory 10 lutego

  ..." Leonarda Buczkowskiego w 1953 roku. Kilka lat później ponownie pojawił się przed kamerą, również w epizodycznej kreacji, w komedii "Mąż swojej żony" Stanisława Barei (1960) i tak rozpoczęła się(...) i sympatię widzów przyniosła mu rola Stanisława Marii Rochowicza, a w zasadzie Marysi, w filmie "Poszukiwany, poszukiwana" (1972), gdzie bohater, ze względu na różne życiowe przypadłości...

Dyskusje na temat: mąż marysi z na wspólnej