• Informacje na temat:

  mąż monika

Artykuły na temat: mąż monika
 • Monika Mazur: Kręci mnie telewizja

  Monika Mazur nigdy nie miała też ambicji, by grać duże role w Teatrze Narodowym. Nie traktuje aktorstwa również jako jakiejś szczególnej misji. Choć niedawno polubiła grę w spektaklach, to jednak największą satysfakcję nadal sprawiają jej te projekty, w których może pracować przed kamerą i w których ciągle dzieje się coś nowego. Nie kryje więc radości z tego, że dostała kolejny program.

 • Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż!

  Katarzyna Dąbrowska, aktorka znana z filmów "Niewinne" i "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "Belfer" , wyszła za mąż. Aktorka właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie ślubnymi zdjęciami.

 • Monika Kuszyńska pogodziła się z tym, że nigdy nie będzie chodzić

  ..."Dziś wózek jest częścią mnie" - powiedziała Monika Kuszyńska, która była gościem Agaty Młynarskiej w specjalnym wydaniu jej instagramowego programu "Agata się kręci", poświęconemu osobom z niepełnosprawnościami.

 • Monika Zamachowska podczas kwarantanny robi na drutach

  Monika Zamachowska nie poszła jednak na łatwiznę robiąc to, co robi większość początkujących. Nie zrobiła szalika tylko sweter. Dla siebie. Ale wiele wskazuje na to, że na jednym się nie skończy.

 • Daniel Olbrychski i Monika Dzienisiewicz: Gdy się kłócili, fruwały rowery

  ...nadmiarem obcych ludzi w domu, ugryzł pana Daniela. Piękna Monika Dzienisiewicz, zamiast współczuć aktorowi, "dogryzła" mu jeszcze dodatkowo jakąś kąśliwą uwagą. Nie wygląda to na dobry początek, ale(...) różnicy wieku - Daniel Olbrychski miał dopiero 22 lata, a jego wybranka 6 więcej. Monika Dzienisiewicz musiała jednak wcześniej rozwieść się z zakochanym w niej po uszy mężem, Włodzimierzem Wowo...

 • Monika Jarosińska: Doda? Stop hipokryzji

  Monika Jarosińska podchodzi sceptycznie do organizowanego przez Dodę koncertu. Samą inicjatywę uważa za słuszną, jest jednak zdania, że Doda zaprzecza idei wyrażanej przez to wydarzenie. Podkreśla, że wciąż nie otrzymała przeprosin za pobicie, jakiego 8 lat temu dopuściła się wobec niej Doda. Co więcej, mąż wokalistki chciał pozwać Jarosińską do sądu za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

 • Monika Świtkiewicz nie żyje. Wokalistka Vox Singers miała 42 lata

  W wieku 42 lat zmarła Monika Świtkiewicz, wokalistka chóru Vox Singers i wokalnego kwartetu Positive Vibrations z Płocka.

 • Święta Moniki Richardson

  ...pierwsza podróż pociągiem" - powiedziała w rozmowie z PAP Life Monika Richardson. Obecność białej bolonki Jumby w domu Moniki Richardson to wynik szantażu syna prezenterki i kompromisu między słodkim kanapowcem, a nieco większym czworonogiem. Suczka zawdzięcza swoje imię jumbo jetom, które pilotuje mąż Moniki Richardson. Zeszłoroczne święta prezenterka przygotowała w swoim domu pod Warszawą. "Lubię...

 • Robert i Monika Gawlińscy: Bardzo lubimy być ze sobą

  ..."Na krawędzi życia" w serwisie Teksciory.pl! W teledysku do tego ostatniego nagrania wystąpili Robert Gawliński i jego żona Monika. Para może się pochwalić jednym z najdłuższych staży w rodzimym show-biznesie - we wrześniu 2017 r. świętowała 30. rocznicę ślubu. "Jesteśmy jacyś syjamscy tacy strasznie, bardzo lubimy być ze sobą po prostu" - komentuje wokalista w "Dzień dobry TVN". "Jak mąż ma...

 • Nie żyje Monika Dzienisiewicz-Olbrychska

  W sobotę, 25 czerwca, w wieku 77 lat zmarła aktorka Monika Dzienisiewicz-Olbrychska. Była żona Daniela Olbrychskiego i obecna małżonka Andrzeja Kopiczyńskiego miała wylew krwi do mózgu, który przydarzył jej się w trakcie jazdy samochodem. O śmierci aktorki i pedagog poinformował portal e-teatr.pl.

Zdjęcia na temat: mąż monika
Wideo na temat: mąż monika
 • Monika Zamachowska apeluje do prezydenta! Chodzi o Zbyszka!

  Monika Zamachowska ujawniła w rozmowie z Wideoportalem, że wspiera swojego męża Zbigniewa Zamachowskiego w staraniach o tytuł profesorski. "Jest profesorem, w sensie wykładowcą, w Akademii Teatralnej od 20 lat. Ja czekam na profesurę. Chciałabym, żeby mój mąż został prawdziwym, z nadania prezydenta Rzeczpospolitej, profesorem. Myślę, że mu się to należy" - oznajmiła dziennikarka. "Mój mąż ma

 • "Mąż czy nie mąż": Kim jest Kinga i dlaczego nazywa Michała bydlakiem?

  Monika Pikuła opowiedziała nam o swojej roli. Czy poważna agentka nieruchomości pozbędzie się ze swojego salony nieroba i brudasa?

 • Monika Zamachowska: Ten rok nie był dla mnie udany

  Rodzina prezenterki od dłuższego czasu boryka się z problemami zdrowotnymi. W szpitalu przebywał były mąż Zamachowskiej oraz jej mama. Gwiazda TVP czeka aż pechowy dla niej rok się skończy i ma nadzieję, że w 2017 roku sytuacja zdrowotna jej bliskich się poprawi.

Dyskusje na temat: mąż monika