• Informacje na temat:

  maż oli

Artykuły na temat: maż oli
 • "Cztery wesela": Nie żyje uczestniczka programu. Mąż pożegnał ją w rozdzierającym wpisie

  Po emisji ostatniego odcinka "Czterech wesel" telewizja Polsat przekazała druzgocące wieści. Jedna z panien młodych, które wzięły udział w show, zmarła po nagraniach. Po śmierci Oli Grymuły jej mąż zamieścił w sieci poruszający wpis.

 • Ola Jordan: Zrobiłam to dla rodziców

  W najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" Beatę Tyszkiewicz na fotelu jurorskim zastąpiła Ola Jordan. To polska tancerka, która przez lata występowała w brytyjskiej edycji tego show. Wróciła do ojczyzny głównie dla rodziców, by mogli ją w końcu zobaczyć w polskiej telewizji.

 • "X Factor": Mąż Oli Kwaśniewskiej zarobił w jeden dzień...

  ..."Fakt" ujawnia zarobki wokalisty Kuby Badacha. Mąż Oli Kwaśniewskiej został zaproszony w roli eksperta do programu "X Factor".

 • Ola Jordan w ciąży! Jurorka "Tańca z Gwiazdami" opublikowała swoje zdjęcie w sieci

  Ola Jordan nie zasiada w jury 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Początkiem września jej maż potwierdził radosną informację, że tancerka jest w ciąży. Teraz Jordan pierwszy raz opublikowała zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek! Fani są zachwyceni wyglądem gwiazdy.

 • Aneta z 5. edycji "Rolnika" wyszła za mąż

  Podczas gdy w niedzielny wieczór widzowie mogli oglądać finałowy odcinek szóstej serii programu "Rolnik szuka żony", jedna z bohaterek wcześniejszej odsłony show cieszyła się zmianą stanu cywilnego! Aneta, która była jedną z kandydatek Marka, wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

 • Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe"), która jeszcze niedawno deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wyjść za mąż, zdecydowała się jednak na zalegalizowanie swego związku z Piotrem Maruszewskim i 10 marca została żoną przystojnego biznesmena.

 • Nie zamierza wychodzić za mąż!

  ..., może zacząć wzbudzać niezdrową ciekawość rówieśników Oli. - Mam znajomych, których dwunastoletnia córka zażyczyła sobie, by wzięli ślub. Miała dość odpowiadania koleżankom na pytanie, dlaczego jej mama...

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Kuba Badach zmaga się z niemocą twórczą podczas pandemii koronawirusa

  Wokalista Kuba Badach, prywatnie mąż Oli Kwaśniewskiej, był gościem Adama Sztaby w jego instagramowej relacji na żywo. Panowie rozmawiali między innymi o bijącym rekordy popularności coverze przeboju "Co mi Panie dasz", do nagrania którego dyrygent zaprosił ponad 700 muzyków i wiele gwiazd polskiej estrady.

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

Zdjęcia na temat: maż oli
Wideo na temat: maż oli
 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  Sopot. Kasia Tusk już od 6 lat spotyka się z producentem listew, Stanisławem Cudnym. Półtora roku temu szafiarka otrzymała od chłopaka pierścionek zaręczynowy, który ukrywa przed oczyma gapiów i obiektywami kamer oraz aparatów. Na czas swoich blogowych sesji zdjęciowych zawsze go zdejmowała. Teraz, jak podają serwisy plotkarskie oraz brukowce, ślub blogerki modowej będzie wydarzeniem roku. Prawdopodobnie przygotowania do ceremonii trwały już od dawna. Dwutygodnik „Party" podaje, że ślub...

 • "M jak miłość": Odcinek 1315.

  Janek zdradza Uli, że ostatnio widział Olę w jednym z klubów. Mostowiakówna od razu mówi o tym Ewie, która w końcu zdaje sobie sprawę, że nastolatka od kilku tygodni ją okłamuje. Tymczasem Kisielowa szykuje się na randkę w ciemno - z tajemniczym Robertem. Franek ma dla Natalii dobrą wiadomość: dostał zgodę na wykup leśniczówki. Mostowiakówna spotyka się też z matką Darka gdy ta przyjeżdża, by odwiedzić małą Hanię i w końcu wyznaje Majowej, że wkrótce wychodzi za mąż. A poza tym dziewczyna...

 • Nowy tydzień z "Policjantkami i policjantami"

  Posterunkowa Ola ofiarą agresywnego prześladowcy, zaginiony mąż, który wcale nie zaginął, zagadkowe zniknięcie pieniędzy w warsztacie samochodowym, a rozwodzący się Mikołaj wymiguje się od randki z policjantką - nowy tydzień i nowe odcinki „Policjantek i policjantów” od poniedziałku do czwartku o 19.00 w Czwórce.