• Informacje na temat:

  mąż paltrow

Artykuły na temat: mąż paltrow
 • Gwyneth Paltrow w serialu politycznym

  Pewien amerykański licealista najpierw postanawia zostać przewodniczącym samorządu uczniowskiego, a później... prezydentem kraju. Serial "Wybory Paytona Hobarta" - czarna komedia o świecie polityki, będzie mieć premierę na Netfliksie 27 września. W obsadzie m.in. Gwyneth Paltrow.

 • Nowoczesny miesiąc miodowy Gwyneth Paltrow

  Laureatka Oscara Gwyneth Paltrow na swój miesiąc miodowy z Bradem Falchukiem zaprosiła... byłego męża. "To był bardzo nowoczesny miesiąc miodowy" - żartobliwie podsumowała gwiazda.

 • Gwyneth Paltrow znów powiedziała "tak" Bradowi

  Gwyneth Paltrow po raz drugi wyjdzie za mąż. Aktorka zaręczyła się z producentem telewizyjnym Bradem Falchukiem. W latach 90. gwiazda była narzeczoną innego Brada, Brada Pitta.

 • Gwyneth Paltrow: Od Szekspira po Avengers

  W środę, 27 września, 45. urodziny obchodzi Gwyneth Paltrow - zdobywczyni Oscara, a także utalentowana menadżerka i bizneswoman.

 • Gwyneth Paltrow uwodzi... seksoholika

  W internecie pojawił się zwiastun najnowszego filmu Gwyneth Paltrow "Thanks for Sharing", w którym gwiazda "Iron Mana" wciela się w postać kobiety próbującej uwieść... seksoholika.

 • Córka Gwyneth Paltrow ma braciszka

  Gwyneth Paltrow (33 l., "Dowód" ) urodziła drugie dziecko! Tym razem chłopczyka. Moses urodził się podczas ostatniego weekendu (8-9 kwietnia) w zastrzeżonym dla opinii publicznej miejscu. Aktorka i jej mąż - wokalista grupy Coldplay Chris Martin (29 l.) posiadają już prawie dwuletnią córeczkę Apple.

 • Gwyneth Paltrow i piosenki Coldplay

  Gwyneth Paltrow (33 l., "Dowód" ) o mało co nie skasowała nowych piosenek grupy Coldplay, nad którymi na domowym komputerze pracował mąż aktorki i wokalista tego zespołu - Chris Martin. Na szczęście nowe utwory zespołu pozostały w stanie nienaruszonym.

 • G. Paltrow: Miliony za piosenkę

  Gwyneth Paltrow ( "Tylko w duecie" , "Sylvia" ) otrzyma ponad 3 miliony dolarów za występ w filmie, w którym jej rola ograniczy się do niespełna 3-minutowego występu na ekranie i zaśpiewania piosenki. To największa gaża, jaką kiedykolwiek wypłacono aktorce za epizodyczny występ. To także znacznie więcej niż za występ żąda mąż aktorki, Chris Martin, wokalista znanej grupy Coldplay.

 • Affleck i Paltrow znów razem!

  Ben Affleck i Gwyneth Paltrow wystąpią ponownie razem na ekranie. Tym razem byli narzeczeni zagrają w remake'u słynnego filmu Alfreda Hitchcocka "Suspicion" z 1941 roku. Jak już informowaliśmy, nad nową wersją obrazu pracuje Philip Kaufman ( "Zatrute pióro" ).

 • Paltrow i Martin: Ucieczka przed paparazzi

  Aktorka Gwyneth Paltrow i jej mąż Chris Martin, lider angielskiego zespołu Coldplay, powrócili w zeszłym tygodniu do Londynu. Para, wraz z córeczką Apple, przebywała ostatnio w nowojorskiej posiadłości Stevena Spielberga, gdzie ukrywała się przed natrętnymi fotografami.