• Informacje na temat:

  mąż rządzi

Artykuły na temat: mąż rządzi
 • Kto rządzi "Na Wspólnej"?

  ...potrafi gwoździe przybijać, a mąż siedzi przy pianinie, komponuje i czeka na obiad. Wygodne, prawda? Ale są też tacy faceci, którzy wybierają wygodę, bo kobiety, z którymi żyją, są fantastycznie...

 • Znana prezenterka wychodzi za mąż!

  ...chroni Pani swoją prywatność. - Tak, ponieważ kiedyś popełniłam sporo błędów. To były początki mojej pracy w mediach, nie wiedziałam, jakimi prawami się to wszystko rządzi i jakie mogą być konsekwencje upubliczniania szczegółów związanych ze swoimi sprawami prywatnymi. Teraz swoje życie prywatne chcę zachować wyłącznie dla siebie. Jednak nie udało się ukryć, że wkrótce wychodzi Pani za mąż. - Nie...

 • Skrzynecka intymnie z Lindą

  Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serial u "I kto tu rządzi". W sitcomie pojawi się nowa postać, grana przez Katarzynę Skrzynecką.

 • Foremniak w łóżku z Lindą?

  Tak, ale tylko w serial u "I kto tu rządzi!", który telewizja Polsat już od października zacznie emitować w środowe wieczory.

 • Jaco Van Dormael: Jestem mężczyzną i feministą

  ...- "Zupełnie Nowy Testament" jest wymierzony w głupotę i bezrefleksyjną potrzebę dominacji, które rządzi życiem niektórych ludzi. To opowieść o manipulacji. Mój Bóg jest dewiantem - mówi belgijski twórca filmu Jaco Van Dormael.

 • Maciej Żak: Zbrodnia i kara

  ..."Konwój" - najnowszy film Macieja Żaka ("Ławeczka", Rozmowy nocą", "Supermarket") - pokazuje zamknięty świat, w którym sprawiedliwość jest względna, a wymykający się prawu układ rządzi wszystkim. Produkcja podejmuje temat zbrodni i kary we współczesnym świecie oraz dylematu moralnego - co powinno się robić z najgroźniejszymi przestępcami naszych czasów.

 • Weekend z kinem grozy

  W tym tygodniu rządzi kino grozy. Zarówno horror "Posłańcy", jak i rosyjskie s-f "Straż dzienna", czy thriller "Niepokój" - mają podnieść u widzów poziom adrenaliny. To samo dotyczy "Wiem, kto mnie zabił" z Lindsay Lohan. Na odtrutkę czeski dramat "Reguły kłamstwa" i biografia Jane Austen "Zakochana Jane".

 • Łukasz Konopka: Do tej pory rozrabiałem w serialach

  W „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości” nie potrafi oprzeć się żadnej kobiecie. Łukasz Konopka to specjalista od kłopotów na ekranie, a w życiu prywatnym szczęśliwy mąż i ojciec bliźniąt.

 • "Pewnego razu na dzikim wschodzie" : Sami przeciw wszystkim

  Govend ucieka z domu do zapadłej kurdyjskiej wioski, gdzie chce otworzyć szkołę. Baran to policjant, który rezygnuje z intratnej posady w mieście i wyjeżdża na wieś, bo nie może znieść zasad, jakimi rządzi się państwo w okresie transformacji. Oboje stają ością w gardle szefowi lokalnych przemytników. Miasteczko na turecko-irackiej granicy staje się świadkiem walki między tradycją a nowoczesnością.

 • Ona lubi improwizować

  Jej bohaterka - Monika wreszcie jest szczęśliwa, a to ... powód do niepokoju dla Jolanty Fraszyńskiej. Obawy u aktorki pojawiły się, kiedy jej postać w serial u "Na dobre i na złe" wyszła za mąż.

Dyskusje na temat: mąż rządzi
 • Re: "I kto tu rządzi?": Polacy nie pokochali rodzimej wersji amerykańskiego hitu!

  Do tego przerabia się je "politpoprawnie": w "Rodzinie Bundych" to żona była pasożytem społecznym a córeczka tępa. Ale to oczywiście niepolitpoprawnie, więc w "Kiepskich" pasożytem musi być mąż a tępakiem synek. Wiadomo, że wg neomarksizmu przyczyną całego zła na świecie jest biały, wierzący, niezboczony samiec... :-)))))))))))))))))))))))

 • Re: "Ranczo": Teraz rządzi Krystyna

  Decyzja Lucy jest nielogiczna. Żadna żona, na oczach której mąż wydobył się z alkoholizmu, nie zabierze dziecka i nie ruszy na drugi koniec świata, bo wie czym to grozi. Bezsensowny pomysł scenarzysty.

 • Re: "Przyjaciółki": Zuza i Patrycja skazane na samotność?

  Liszowska (mąż) rządzi w serialu??????????????????

 • Re: 2XL rządzi w Polsacie!

  juz cie widać boli twoja jedyna kochanka, ręka, że takie głupoty piszesz. Mój mąż ma rozstępy na plecach bo szybko rósł. Ma mi to niby przeszkadzać? Trzeba być idiotą by na takie rzeczy zwracać uwagę.

 • Re: "M jak miłość": Olga Kalicka zdradza sekrety

  SZOK SZOK SZOK JAK TERAZ POZBIERAM SIĘ PO TYM ? W DOMU NIC NIE ROBIĘ JUŻ DWA DNI, MĄŻ GDZIEŚ NA MIEŚCIE RZĄDZI, POWIEDZIAŁ ŻE RZUCI SIĘ Z PŁĄNĄCEGO BETONOWEGO MOSTU W WARSZAWIE, KOCHANEK NIE OGARNIA MOICH DZIECI, SZOK SZOK SZOK

 • Re: Krzysztof Pieczyński całe życie czuje lęk przed... miłością. Dlaczego?

  w sekrecie najciężej jest kobiecie” lub „Zawsze radzą dla pokus, ba i dla obmowy, każdy się strzeż w rozmowach starej białogłowy” i inne przysłowia: „Cudzy pieniądz nie pieniądz, a żona nie kobieta”, „Co mąż, to wąż; co żona, to męczeńska korona”, „Żona nie zając, nie uciecze” , „Nie żona zdobi męża, ale mąż żonę”., „Biada temu domowi, gdzie żona przewodzi mężowi”., „Gdzie baba rządzi, tam czeladź błądzi

 • Re: Krzysztof Pieczyński całe życie czuje lęk przed... miłością. Dlaczego?

  w sekrecie najciężej jest kobiecie” lub „Zawsze radzą dla pokus, ba i dla obmowy, każdy się strzeż w rozmowach starej białogłowy” i inne przysłowia: „Cudzy pieniądz nie pieniądz, a żona nie kobieta”, „Co mąż, to wąż; co żona, to męczeńska korona”, „Żona nie zając, nie uciecze” , „Nie żona zdobi męża, ale mąż żonę”., „Biada temu domowi, gdzie żona przewodzi mężowi”., „Gdzie baba rządzi, tam czeladź błądzi

 • Re: Krzysztof Pieczyński całe życie czuje lęk przed... miłością. Dlaczego?

  mąż, to wąż; co żona, to męczeńska korona”, „Żona nie zając, nie uciecze” , „Nie żona zdobi męża, ale mąż żonę”., „Biada temu domowi, gdzie żona przewodzi mężowi”., „Gdzie baba rządzi, tam czeladź

 • Re: „Na dobre i na złe”: To nie Piotr jest ojcem syna Hany!

  Czyli rozumiem ~Słoneczko1, że w prawdziwym życiu nikt nie zdradza, nie oszukuje i nie ma dzieci z inną osobą niż mąż czy żona?? W jakim ty świecie żyjesz? Jest XXI wiek ludzie się rozwodzą, zmieniają partnerów i nie nam oceniać czy to było dobre czy nie, a tym bardziej kościołowi. Co ma kościół do pozwalania na takie seriale? Nie jest ani właścicielem stacji ani nie rządzi w naszym kraju.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Powraca Henryk Gołębiewski

  wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury