• Informacje na temat:

  mąż urbańskiej

Artykuły na temat: mąż urbańskiej
 • Dramatyczna sytuacja Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza! Ogłoszą upadłość?!

  To nie jest łatwy czas dla Nataszy Urbańskiej (42 l.) i Janusza Józefowicza (60 l.). Według najnowszych doniesień "Rewii" sytuacja finansowa pary wygląda o wiele gorzej, niż przypuszczano. Przyszłość Teatru Buffo wciąż stoi pod znakiem zapytania, a firmie aktorki grozi upadłość.

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Natasza Urbańska zmieniła męża! Kiedyś był zupełnie inny!

  Wszystko zaplanowała, a teraz dopina ostatnie szczegóły. Nataszy Urbańskiej (42) zależy na tym, ażeby jej mąż, Janusz Józefowicz, był zadowolony z przyjęcia z okazji swoich 60. urodzin. Goście bawić(...) dwoi się i troi, żeby to wszystko dobrze wypadło, tym bardziej że ma to być przyjęcie-niespodzianka. Janusz o niczym nie będzie wiedział do ostatniej chwili. Dobrze wie, że jak wszystko się uda, mąż...

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Natasza Urbańska ma poważną konkurentkę!

  Kariera Nataszy Urbańskiej (39 l.) nagle jakby stanęła w miejscu. Nawet w swoim teatrze nie błyszczy już tak jak dawniej. A teraz w jej otoczeniu pojawiła się silna konkurentka!

 • Barbara Kurdej-Szatan: Dopiero poznajemy się z Józefowiczem

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do tytułowej roli w musicalu "Legalna blondynka". Nie ukrywa radości z nowej pracy, choć przyznaje, że jest ona wymagająca: jej postać przez dwie godziny praktycznie nie schodzi bowiem ze sceny.

 • Sensacyjne wyznanie Nataszy Urbańskiej. Przez jej błąd rodzina poniesie konsekwencje?

  W życiu Nataszy Urbańskiej (42 l.) nie dzieje się dobrze. Gwiazda boryka się z problemami finansowymi. Jedyną osobą, która może pomóc gwieździe w trudnej sytuacji, jest jej mąż.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza zabrała koguta na wakacje. Plażowicze w szoku

  Natasza Urbańska (41 l.) i Janusz Józefowicz (60 l.) mieszkają w pięknym miejscu daleko za miastem. Mąż artystki postanowił opowiedzieć, jak wygląda ich codzienne życie. Okazuje się, że funkcjonują w zgodzie z naturą. Ich córka tak polubiła zwierzęta, że jedno z nich zabrała na plażę! I nie byłoby może w tym niczego dziwnego, gdyby jej towarzyszem nie był kogut...

 • "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej. Janusz Józefowicz kontratakuje

  Janusz Józefowicz, reżyser kontrowersyjnego teledysku "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej, a prywatnie jej mąż, odpowiada krytykom.

Zdjęcia na temat: mąż urbańskiej
Wideo na temat: mąż urbańskiej
 • Natasza Urbańska: Lubimy z mężem uciekać od świata

  Mąż jest moim szefem, trudno w takiej sytuacji o romantyczne chwile – mówi Natasza Urbańska. Aktorka ma jednak sposób na podtrzymanie uczucia w małżeństwie. Są to krótkie wyjazdy tylko we dwoje. Niedawno Urbańska i Józefowicz wybrali się na romantyczny weekend do Rzymu. Natasza Urbańska uwielbia podróże, rzadko jednak pozwala sobie na wyjazd wypoczynkowy. Zazwyczaj podróżowanie łączy z pracą