• Informacje na temat:

  mazowiecka

Artykuły na temat: mazowiecka
Zdjęcia na temat: mazowiecka
Wideo na temat: mazowiecka
 • Andrzej Rosiewicz o gejach: Pederaści!

  Andrzej Rosiewicz (70 l.), choć kandyduje na radnego sejmiku województwa mazowieckiego, nie zamierza wspierać mniejszości seksualnych.

 • "Rolnik szuka żony 5": Zwiastun odcinka pilotażowego

  Już po raz piąty w Wielkanoc poznamy kandydatów do programu "Rolnik szuka żony". W pilotażowym odcinku zaprezentowane zostaną wizytówki przedstawiające sylwetki dziesięciu osób - dziewięciu mężczyzn i tylko jednej kobiety. Najstarsza osoba ma 63 lata, a najmłodsza 31 lat. Wybrane one zostały spośród setek chętnych, którzy zgłosili się do udziału w show. Uczestnicy pochodzą z województw: małopolskiego, podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego oraz Wielkopolski...

 • CeZik pod ostrzałem pytań Pieńkowskiej!

  Muzyk Cezary "CeZik" Nowak znany jest ze swoich internetowych żartów i parodii - sparodiował m.in. słynny występ zespołu Patty. Ostatnio umieścił w sieci również zmontowane wideo z brytyjskiego "Mam Talent", w którym jury zachwyca się  występem Polaka Józefa Kanii z Grodziska Mazowieckiego. CeZik zdradził w studiu "Dzień Dobry TVN", jak powstał klip, na który nabrało się tak wielu internautów. Musiał też zmierzyć się z dociekliwością Jolanty Pieńkowskiej, co nie należy do najłatwiejszych...

Dyskusje na temat: mazowiecka
 • Re: Nietrafione inwestycje gwiazd. Straciły na nich fortunę

  Może Szapołowskiej kosmetyki nie wyszły, ale w "Koronie królów" jako księżna Mazowiecka jest świetna.

 • Re: Gwiazdy polskich seriali urodzone za wschodnią granicą

  Spotykam się z dziewczyną, która pochodzi z malutkiej wioski na Mazowszu, w której wszyscy mówią wyłącznie gwarą, i każdy "obcy" jest na widelcu. Tymczasem moja dziewczyna jest Niemką, po swojej babci ze strony ojca; nawet mówi biegle w tym języku, czujecie to? Gwara mazowiecka na co dzień i płynny niemiecki, o czym się przekonałem gdy byliśmy razem u jej ciotki Bremie.

 • Re: "Blondynka": Julia Pietrucha na święta uciekła do Kalifornii

  Co to za sianko pod obrusem? To pewnie nie zadna polska tradycja a jakas lokalna wschodnia a moze scislej mazowiecka. W Polsce wlasciwej, przestrzegajacej tradycji Bozo Narodzeniowej, nikt nie zna tych wschodnich, czesto bardzo dziwnych obyczajow. Podobno tez na Mazowszu baranki , kozy i krowki mowia ludzkim glosem kazdego 26 grudnia! i pewnie z akcentem mazowieckim!, a jakze!