• Informacje na temat:

  mazurek mirosław

Artykuły na temat: mazurek mirosław
 • ​ "Pierwsza miłość" we wrześniu, czyli śmierć Igora i inne zagadki

  ...mody. Intrygę przeciwko Kindze Żukowskiej i jej bliskim uknują Beata (Katarzyna Ankudowicz) siostra Adama (Marcin Krajewski) i jej mąż Filip (Jakub Mazurek). Efekty ich działań zatoczą bardzo(...) w Wadlewie, gdzie odbędą się wybory na najładniejszą wieś w powiecie. Wadlewscy panowie - Roman (Lech Dyblik),  Seweryn (Mirosław Kropielnicki) i Wojtek (Piotr Głowacki) wyjadą do sanatorium w Lądku Zdroju...

 • Wyniki konkursu "Wyrusz w 'Nocny kurs' z kanałem CBS Action!"

  Aby zostać laureatem naszego konkursu i zgarnąć jedną z pięciu książek Henninga Mankella "Ręka" ufundowanych przez wydawnictwo WAB wystarczyło wysłać e-mail z odpowiedzią na zadanie konkursowe: Dlaczego praca taksówkarza może być niebezpieczna? Odpowiedź krótko uzasadnij. Z nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy te najciekawsze. Nagrody wędrują do: Mirosława Fedoryszaka Michała Mazurka...

 • Wielkanoc gwiazd

  ...liczną rodzinę. Także jej mąż Mirosław Szpilewski, zanim na stałe osiadł w Warszawie, mieszkał w Wilnie... Nic dziwnego, że aktorka i jej najbliżsi chętnie jeżdżą na Wileńszczyznę i nie wyobrażają sobie...

 • Kłopoty to jej specjalność!

  ...dwa dni brać ślub, ucieka pod wpływem impulsu z miasteczka, w którym ma wszystko: mamę (Alina Kamińska), młodszą siostrę (Gabrysia Mazurek) i narzeczonego Darka (Bartosz Obuchowicz). Julia postanawia(...) najatrakcyjniejsze dla widza, dba zespół scenarzystów, w skład którego wchodzą: Magda Strzałkowska, Michał Zasowski, Michał Godzic, Mirosław Golański, Patrycja Nowak, Piotr Jachowicz, Ilona Łesyk...

 • "Warsaw by Night": Lejdis szukają miłości

  6 lutego na ekrany kin wejdzie nowy film Natalii Korynckiej-Gruz, twórczyni rewelacyjnego "Amoku" z Krzysztofem Majchrzakiem, Mirosławem Baką i Rafałem Maćkowiakiem.

 • Marian Terlecki debiutuje

  Marian Terlecki rozpoczyna 8 września w Warszawie zdjęcia do filmu "Ryzyko jest twoje" (roboczy tytuł obrazu to "Komedia więzienna"), który będzie jego pełnometrażowym debiutem fabularnym. Zdjęcia do filmu będą realizowane w Warszawie i okolicach, między innymi w Podkowie Leśnej i w więzieniu na Rakowieckiej.

 • "Pierwsza miłość": Kto zabił Igora?

  Ciekawe interaktywne śledztwo przygotowali dla widzów producenci serialu "Pierwsza miłość". Zanim wyemitowane zostaną odcinki, które przyniosą przełom w śledztwie w sprawie śmierci Igora (Rafał Mohr), fani produkcji Polsatu mogą na własną rękę przepytać świadków, poznać motywy podejrzanych oraz przyjrzeć się dowodom.

 • Po latach posuchy disco polo wraca do łask. Nawet Shazza, która zniknęła cztery lata temu, pisze o sobie książkę i nagrywa nową płytę.

 • "The Voice Of Poland": Tomson kpi z Edyty Górniak

  Zakończyły się przesłuchania w ciemno w "The Voice Of Poland". Poza utalentowanymi wokalnie uczestnikami, telewidzowie mogli również zobaczyć zabawną sytuację z Tomsonem i Edytą Górniak w rolach głównych.

Wideo na temat: mazurek mirosław
 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.