• Informacje na temat:

  mcgregor

Artykuły na temat: mcgregor
 • McGregor Bondem?

  Ewan McGregor ( "Moulin Rouge" , "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ) rozpoczął negocjacje w sprawie objęcia roli Jamesa Bonda. Anonimowe źródła podają, że choć jest to dopiero wstępna faza rozmów, aktor ma duże szanse zagrania słynnego agenta 007.

 • ​Ewan McGregor: Motocyklem przez świat

  Najpierw McGregor pokonał na swoim harleyu trasę z Alabamy do Los Angeles. "Potem poznałem aktora Charleya Boormana, jeszcze większego motocyklowego świra niż ja, i dopiero wtedy zaczęła się moja(...) wszystko było dla aktorów niepowtarzalną lekcją życia. Podczas kolejnej wyprawy - ze Szkocji do Kapsztadu, McGregor przejechał z przyjacielem Afrykę. Tam zagrożenia wynikały z zawirowań politycznych...

 • Zakochany Ewan McGregor

  Jesienią na ekrany polskich kin wejdzie komedia obyczajowa "Amatorzy" (Beginners) z Ewanem McGregorem w roli głównej.

 • Ewan McGregor zagra w filmowej kontynuacji "Lśnienia"

  Dobra wiadomość dla fanów prozy Stephena Kinga. Powieść "Doktor Sen", kontynuacja kultowego "Lśnienia", zostanie zekranizowana. Głównego bohatera ma zagrać Ewan McGregor.

 • Ewan McGregor podziękował byłej i obecnej partnerce

  ...​Podczas 75. gali rozdania Złotych Globów Ewan McGregor został uhonorowany statuetką za rolę w serialu telewizyjnym "Fargo". Odbierając nagrodę, aktor podziękował dwóm ważnym kobietom w swoim życiu - żonie, z którą się niedawno rozstał, i obecnej partnerce.

 • Ewan McGregor u Madonny

  Ewan McGregor dołączył do obsady nowego filmu Madonny - dramatu "W.E.". Szkocki aktor wcieli się w postać króla Edwarda VIII.

 • McGregor: Polański jest męczący

  Szkocki aktor Ewan McGregor, odtwórca jednej z głównych ról w najnowszym filmie Romana Polańskiego "Autor widmo", przyznał, że polski reżyser zawsze musi postawić na swoim.

 • McGregor ma dość Bonda

  Ewan McGregor ( "Młody Adam" , "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" ) jest wściekły na anonimowego dziennikarza, który napisał, że aktor "od dawna marzy o zagraniu" Jamesa Bonda. Gwiazda "Moulin Rouge" podkreśla, że rzadko mówi publicznie o przyszłych rolach.

 • McGregor: Idealny Bond?

  Roger Moore, słynny odtwórca roli najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości, uważa, iż najlepszym następcą Pierce'a Brosnana w jest Ewan McGregor. Jak informowaliśmy, problemy ze znalezieniem nowego odtwórcy Jamesa Bonda spowodowały zawieszenie prac nad dwudziestym pierwszym filmem serii o agencie 007.

 • McGregor krytykuje "Atak klonów"

  Ewan McGregor w jednym z niedawnych wywiadów powiedział, że uważa film "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" za co najmniej "niesatysfakcjonujący". W chronologicznie trzech pierwszych częściach "gwiezdnej sagi" aktor wystąpił jako Obi-Wan Kenobi.

Zdjęcia na temat: mcgregor
Wideo na temat: mcgregor
 • Ewan McGregor o filmie "Amerykańska sielanka"

  "Do tej historii przyciągnęło mnie to, że jest on o stracie i o związkach z dziećmi" - mówi Ewan McGregor o filmie "Amerykańska sielanka", który jest jego debiutem reżyserskim. "Kocham aktorstwo. To, że wziąłem się za reżyserowanie, nie sprawiło, że mniej cieszę się z grania. Sprawiło wręcz, że bardziej to doceniam" - dodaje aktor. Film trafi na ekrany polskich kin 27 stycznia 2017 roku.

 • Ewan McGregor o "Gwiezdnych wojnach"

  mogły obejrzeć dzieci. To było dla mnie coś nowego i fajnego. Ale na tym się to kończy. Nie czuję tej fascynacji, którą chyba czują wszyscy" - wyjaśnia McGregor.

 • "Fargo": Ewan McGregor w zwiastunie 3. sezonu

  McGregor. Szkocki aktor wcieli się w podwójną rolę - braci Emmita oraz Raya Stussych. Emitt to pewny siebie i odnoszący sukcesy na każdym polu potentat rynku nieruchomości. Ray Stussy to jego przeciwieństwo

Dyskusje na temat: mcgregor