• Informacje na temat:

  mckenzie

Artykuły na temat: mckenzie
 • Scott McKenzie nie żyje

  W wieku 73 lat zmarł Scott McKenzie, pamiętany z wielkiego przeboju hipisowskiego lata miłości - "San Francisco (Be Sure to Wear Flowers in Your Hair)".

 • Reżyser "Szóstego zmysłu" ogłosił obsadę nowego filmu

  Specjalista od zaskakujących zakończeń filmowych, M. Night Shyamalan poinformował właśnie, kogo zobaczymy w jego najnowszym filmie. Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff oraz Vicky Krieps - oto aktorzy, którzy wystąpią w owianym tajemnicą projekcie reżysera.

 • Gwiazda w antywojennym filmie

  Po wstrzymaniu produkcji "The O.C." ("Życie na fali"), gwiazda tego serial u Benjamin McKenzie zaangażował się w kilka nowych projektów filmowych.

 • Wypowiedź Russella Crowe'a ocenzurowana w telewizji

  Żart Russella Crowe'a, który podczas gali wręczenia nagród Australijskiej Akademii Filmu i Telewizji wspomniał o akcie "sodomizacji" na grającej z nim w filmie "Romper Stomper" (1992) Jacqueline McKenzie, wywołał spore kontrowersje. Aktor twierdzi jednak, że nie zamierzał nikogo obrazić.

 • Koniec świata może być... zabawny

  Koniec świata jest ostatnio w modzie - wymieńmy choćby "Melancholię" Larsa von Triera, czy "Ostatnią miłość na Ziemi" Davida McKenzie. Tym razem z tematem postanowiła zmierzyć się, także w roli reżysera, uznana scenarzystka, Lorene Scafaria.

 • Firehouse ma basistę

  Allen McKenzie jest nowym gitarzystą basowym amerykańskiej grupy Firehouse. Zastąpił on zmarłego we wrześniu ub. roku Bruce'a Waibela. Już z nim w składzie zespół pojawi się wiosną 2004 roku na koncertach w Europie.

 • Cate Blanchett w urokliwym San Francisco

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy, Woody Allen powraca do USA. W swoim najnowszym hicie "Blue Jasmine" zabiera widzów do pełnego niespodzianek San Francisco, gdzie - jak śpiewa Scott McKenzie - "ludzie noszą kwiaty we włosach, a wakacje są najlepszą porą na miłość."

 • "Władca pierścieni": Fenomen Figwita

  ...25-letni aktor i muzyk Bret McKenzie, który w filmie "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" zagrał jednego z elfów, stał się ulubieńcem internetowych miłośników produkcji Petera Jacksona. Choć młody aktor pojawił się na ekranie zaledwie przez kilka sekund, zdążył sobie zdobyć niezwykłą popularność. "To fenomen" - piszą o całym zamieszaniu nowozelandzkie gazety.

 • Umbra Vitae przed premierą debiutu "Shadow Of Life"

  Martin (eks-Hatebreed) i Mike McKenzie ( The Red Chord ), basista Greg Weeks ( The Red Chord ) oraz perkusista Jon Rice ( eks-Job For A Cowboy ). Nagrania i miks odbyły się pod okiem Kurta Ballou, gitarzysty Converge i cenionego producenta, w jego studiu GodCity. Ścieżki gitar i basu zarejestrowano w studiu The Black Coast, gdzie wszystkim zajął się McKenzie. "Uwielbiam Converge...

 • Kumpel rapera pobił kobietę?

  Policja ze stanu Connecticut aresztowała pracownika rapera 50 Cent, podejrzanego o zaatakowanie kobiety na posesji muzyka. Policja twierdzi, że 27-letni Dwayne McKenzie trafił do aresztu, kiedy ze skargą na niego zadzwoniła 22-letnia kobieta. McKenzie został oskarżony o napaść i próbę uduszenia. Wypuszczono go za kaucją. Mężczyzna przed sądem ma pojawić się 15 lipca. Zobacz teledyski 50 Centa...

Zdjęcia na temat: mckenzie
Dyskusje na temat: mckenzie
 • Re: Serialowi aktorzy zmagają się z ciężkimi chorobami

  Przez 15 lat miałem problemy z nerwami kulszowymi oby nóg... Znachorzy, nastawiacze, masażyści... I nic... Dopiero jak zawisła nade mną nieuchronność operacji wycięcia 2 przepuklin, zrządzeniem losu trafiłem na "mistrza" terapii McKenzie oraz fizjoterapeutę specjalizującego się w manualnym usuwaniu dyskopatii... I wreszcie mogę żyć... Od roku chodzę biegam skaczę... A wczesniej nie chciało się