• Informacje na temat:

  meat loaf aktor

Artykuły na temat: meat loaf aktor
 • Amerykański wokalista i aktor ukrywający się pod scenicznym pseudonimem Meat Loaf, zmuszony był przerwać swój koncert w Wembley Arena w Londynie, który odbywał się w poniedziałek, 17 listopada. Muzyk zasłabł na scenie i trafił do szpitala.

 • Meat Loaf: Pozew o 50 milionów

  Marvin Aday, lepiej znany jako Meat Loaf, pozwał byłego współkompozytora i menedżera na sumę 50 milionów dolarów. Masywny wokalista, który próbuje swoich sił także jako aktor, chce odzyskać prawa do frazy "Bat Out Of Hell", tytułu swojej najsłynniejszej płyty, która ukazała się w 1977 roku.

 • Meat Loaf: Nowa płyta w maju

  Amerykański piosenkarz i aktor powraca po czteroletniej przerwie z nowym studyjnym wydawnictwem.

 • Meat Loaf znów przewrócił się na scenie. 71-letni rockman złamał obojczyk

  Kolejne kłopoty zdrowotne wokalisty i aktora Meat Loafa, pamiętanego z przeboju "I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)" i bestsellerowej trylogii "Bat Out of Hell".

 • Dr House zagra na pianinie

  Serialowy dr House - Hugh Laurie - kontynuuje swój romans z muzyką. Aktor pojawi się jako gość specjalny na kolejnym albumie amerykańskiego piosenkarza Meat Loafa.

 • Jurorzy "The Voice" nie rozpoznali głosu znanej wokalistki

  ...popularności w latach 90. piosence "I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)" amerykańskiego muzyka Meat Loafa. Utwór ten został nagrany w 1993 roku. Promował on album Meat Loaf "Bat Out Of Hell(...), ale o Lorraine nikt nie słyszał? W latach 90. Lorraine Crosby funkcjonowała pod pseudonimem Mrs Loud i właśnie ten pseudonim znalazł się w opisie albumu Meat Loaf. W teledysku promującym singel...

 • Alice Cooper: Powrót koszmaru

  ..." i "Ghouls Gone Wild") oraz uznanego kompozytora Desmonda Childa (współpracownik m.in. Kiss, Bon Jovi, Aerosmith, Cher, Meat Loaf), który z Cooperem pracował przy płytach "Trash" i "Hey Stoopid". Muzycznie(...) "I'll Bite Your Face Off" pojawia się słynny aktor Johnny Depp. Oto szczegóły płyty "Welcome 2 My Nightmare": 1. "I Am Made Of You" 2. "Caffeine" 3. "The Nightmare Returns" 4. "A Runaway Train...