• Informacje na temat:

  mecenas

Artykuły na temat: mecenas
 • Steven Spielberg: Mecenas Kultury 2004

  Steven Spielberg został uhonorowany we wtorek, 5 lipca, w Krakowie, tytułem Mecenasa Kultury 2004. Artysta nie pojawił się na uroczystości, statuetka oraz dyplom zostaną mu przekazane w terminie późniejszym. Według regulaminu, laureat przez pięć lat ma prawo do używania znaku graficznego tytułu Mecenasa Kultury Krakowa.

 • Joanna Jabłczyńska trenuje z Mecenasem

  Joannie Jabłczyńskiej szczeniak towarzyszy zarówno w pracy w kancelarii, jak i podczas treningów sportowych. Lubi też wyjeżdżać z nim poza Warszawę. Aktorka twierdzi, że Mecenas jest dla niej niezastąpionym źródłem radości oraz motywacją do codziennej porcji ruchu.

 • Alanis Morissette zdecydowała się wyłożyć z własnej kieszeni 150 tysięcy dolarów, aby na deskach jednego z teatrów na Broadway'u o tydzień dłużej wystawiana mogła być sztuka "Jane Eyre", w reżyserii jej znajomego Paula Gordona. Nie wiadomo jednak, czy finansowe wsparcie znanej kanadyjskiej wokalistki uratuje przedstawienie.

 • "Chyłka. Kasacja": Stworzona od wygrywania

  Widzowie mogli już obejrzeć trzy odcinki serialu "Chyłka. Kasacja". W piątek zostanie udostępniony czwarty odcinek drugiego sezonu opowieści o twardej i stanowczej pani mecenas. Aktorzy serialu i jego twórcy opowiadali o kulisach jego realizacji.

 • Trudny wybór

  ...- Chodzi o to, żebyśmy byli superbohaterami, którzy w 45 minut rozwiążą każdą sprawę - mówi Leszek Lichota, czyli serialowy mecenas Marek Dębski.

 • Idzie jak burza

  Widzowie pokochali jej Franię z "Niani" i trzymają kciuki za powodzenie mecenas Przybysz z "Prawa Agaty". Zanim jednak obejrzymy dalszy ciąg jej losów, możemy przypomnieć sobie początki kariery lubianej aktorki.

 • Nadal się miota

  Miłośników "Prawa Agaty" nieustannie dręczy pytanie: Czy mecenas Dębski zwiąże się wreszcie z Agatą? - Nie tak szybko. Najpierw mój bohater rozstanie się z prokurator Okońską - zdradza Leszek Lichota.

 • "Prawo Agaty": Kłopoty kancelarii

  Kancelaria Agaty (Agnieszka Dygant) przegra sprawę o odszkodowanie z mecenasem Bitnerem (Jan Frycz). Na mocy wyroku Przybysz i jej wspólnicy będą musieli zapłacić... 1,5 miliona złotych. Poznaj szczegóły!

 • Wchodzę i roznoszę dom na strzępy

  Serca widzów podbiła rolami barwnych, pełnych temperamentu bohaterek w "39 i pół" czy "Magdzie M." Teraz Daria Widawska gra mecenas Dorotę w "Prawie Agaty". - Bardzo lubię pracować nad charakterem moich postaci - przyznaje aktorka.

 • "M jak miłość" bez Krystiana Wieczorka? Aktor planuje przerwę w pracy!

  Według informacji pojawiających się w mediach, Krystian Wieczorek niebawem zniknie z serialu "M jak miłość". Aktor wcielający się w rolę mecenasa Andrzeja Budzyńskiego planuje odpocząć. Jak więc potoczą się losy granej przez niego postaci?

Zdjęcia na temat: mecenas
 • Marcin Kwaśny, czyli mecenas Olszewski z "Prawa Agaty"
Wideo na temat: mecenas
 • „Mecenas Lena Barska”: Zwiastun

  „Mecenas Lena Barska” to historia atrakcyjnej 40-letniej prawniczki, która podejmuje się prowadzenia najtrudniejszych spraw z dziedziny prawa rodzinnego. Prywatnie natomiast zmaga się z wyzwaniami, jakich nie szczędzi jej własna patchworkowa familia z dwójką nastoletnich dzieci oraz byłym mężem i jego nową miłością na czele

 • "M jak miłość": Mecenasi na celowniku

  Budzyński i Werner zajmą się kolejną niebezpieczną sprawą - i trafią "na celownik" mafii. Bandyci, by prawników zastraszyć, zdemolują apartament Andrzeja i Magdy! Ku zaniepokojeniu Magdy, nieoczekiwanie mecenas Jola Kaczmarek odwiedzi po sąsiedzku Wernera i Budzyńskiego, by ostrzec kolegów przed zadzieraniem z mafią. Zaintrygowany tematem Andrzej wstąpi później do kancelarii kobiety

 • "Chyłka - Zaginięcie": Zwiastun serialu

  Serial Łukasza Palkowskiego, to pierwsza ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Nowy serial, produkowany specjalnie z myślą o platformie player, przedstawia wydarzenia

Dyskusje na temat: mecenas