• Informacje na temat:

  mecz polska anglia

Artykuły na temat: mecz polska anglia
 • Tak Siwiec wystroiła się na mecz

  Natalia Siwiec (29 l.) na meczu Niemcy-Włochy kibicowała już jako vip - ostatnio dołączyła do tego zaszczytnego grona, publikując na Facebooku zdjęcie swoich pośladków. Jej obecność szybko wychwycili fotoreporterzy.

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • Małgorzata Tomaszewska: Znane nazwisko pomaga w karierze

  ..., z powodu różnicy charakterów - wyjaśnia Małgorzata. - Ale początki ich związku były bardzo romantyczne. Mama grała w finale Mistrzostw Polski i miała znaczną przewagę. Wystarczył jeden punkt i wygrałaby mecz...

 • John Porter: Fanatyk płytowy to ginący gatunek (wywiad)

  Czy muzyka straciła swoją magię? Czy ludzie stają się cyborgami? Wreszcie - co z tym rock and rollem? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Johnem Porterem, który właśnie wydaje nowy album.

 • Joanna Mucha musiała przejść odwyk?!

  ...obciążono ją również za odkryty dach na Stadionie Narodowym podczas meczu Polska-Anglia, który przez ogromną ulewę nie doszedł do skutku. Joanna Mucha straciła posadę w atmosferze skandalu! Piękna ministra(...) przed Muchą kolejne, trudne zadanie. Najładniejsza polska posłanka została właśnie rzeczniczką kampanii wyborczej PO. Czy tym razem uda jej się uniknąć rażących wpadek?

 • Komu kibicuje Lubaszenko?

  Popularny aktor i reżyser filmowy Olaf Lubaszenko ze względu na brak Polaków na tegorocznym mundialu w RPA, będzie trzymał kciuki za piłkarzy Słowacji. Marzy jednak o finale Argentyna - Anglia.

 • Artur Boruc walczy o syna! "Nie chce czekać z założonymi rękami"

  W życiu zawodowym Arturowi Borucowi układa się całkiem nieźle. Co prawda na Euro we Francji nie zagrał żadnego meczu, ale jego dużym sukcesem było znalezienie się w samej wąskiej kadrze zespołu. Poza tym był dobrym duchem drużyny i nie można mu odmówić wkładu w świetne wyniki reprezentacji. Natomiast na gruncie prywatnym piłkarz ma sporo zmartwień. Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy na świat...

 • TVP zarabia krocie na mundialu

  Po siedemnastu dniach (11-27 czerwca) transmisji z piłkarskich Mistrzostw Świata 2010, Telewizja Polska zanotowała wpływy na poziomie ponad 79 mln zł. Hitem minionego tygodnia został mecz Grecja - Argentyna.

 • Serialowy przewodnik

  ...pragnie udobruchać Kochan po wpadce, do której doszło podczas szkolnego meczu. Proponuje spotkanie. Zuza zostawia rano pierścionek zaręczynowy w łazience. Jest potem przekonana, że go zgubiła. Anka...

 • Kino: Sportowcy kontra piraci

  Internet i piraci stają się coraz poważniejszym zagrożeniem dla przemysłu filmowego. Ale w tym roku Hollywood, który przygotował na lato pokaźną porcję hitów, musi jeszcze walczyć o widzów ze... sportem - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender. W Wielkiej Brytanii od 9 do 22 czerwca 2000 roku, gdy Anglia grała mecze pierwszej rundy mistrzostw świata, frekwencja w kinach spadła o 34-50%. Po

Wideo na temat: mecz polska anglia
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

Dyskusje na temat: mecz polska anglia