• Informacje na temat:

  medal olimpijski

Artykuły na temat: medal olimpijski
 • Rio 2016: Anita Włodarczyk zadedykowała złoty medal olimpijski. Wzruszające!

  Anita Włodarczyk (31 l.) została złotą medalistką igrzysk olimpijskich w Rio, a ponadto pobiła rekord świata w rzucie młotem. Po zawodach zdradziła, komu dedykuje to zwycięstwo. Padły wzruszające słowa!

 • "Niezłomny" : Biegnij chłopcze, biegnij!

  II wojna światowa. Olimpijski biegacz Louis Zamperini (Jack O'Connell) trafia na front. Czeka go tam nie tylko walka z wrogiem amerykańskiego narodu, ale i pełna okrucieństwa potyczka z ironicznym losem, który będzie testował siłę woli i fizyczną wytrzymałość ambitnego sportowca.

 • Kamil Stoch może stracić medal!

  Kamil Stoch (27 l.) zdobył dwa złote medale na olimpiadzie w Soczi. Skoczek martwi się jednak, że może je stracić.

 • Usain Bolt bohaterem filmu

  Usain Bolt do igrzysk przygotowywać się będzie pod okiem kamer. Najszybszy człowiek świata na 100 i 200 m zgodził się, by powstał film o jego przygotowaniach do olimpiady w Rio de Janeiro.

 • Dominika i Sebastian Kulczykowie kupią srebrny medal Małachowskiego!

  Dominika (39 l.) i Sebastian (35 l.) Kulczykowie poszli w ślady swojego zmarłego taty i także postanowili zaangażować się w akcję charytatywną. Kupili srebrny medal Piotra Małachowskiego i tym samym pomogli sfinansować leczenie małego Olka.

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

 • Serialowcy powalczą o medale... olimpijskie!

  W najbliższy weekend w położonej na Mazurach Ostródzie zaroi się od znanych z seriali aktorek i aktorów, którzy przyjadą tutaj, by wziąć udział w I Olimpiadzie Gwiazd. O medale w kilkunastu dyscyplinach sportowych walczyć będą m.in. Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z "M jak miłość", i Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu".

 • Miała szansę na olimpijski medal

  Salma Hayek jako dziecko była bardzo utalentowaną gimnastyczką. Została nawet powołana do narodowej reprezentacji, ale ambicje gwiazdy zostały stłumione przez ojca, który nie pozwolił jej na udział w olimpiadzie.

 • Mistrzowie olimpijscy z wizytą u Boskich

  W poniedziałek na planie 4. serii "rodzinki.pl" doszło do spotkania, jakiego Boscy z pewnością nigdy nie zapomną! Odwiedziła ich bowiem dwójka mistrzów olimpijskich - Sylwia Gruchała i Tomasz Majewski...

 • Utwór o Otylii?

  Otylia Jędrzejczak swój złoty medal olimpijski w dużym stopniu zawdzięcza muzyce hiphopowej, której sporo słuchała przed każdym startem. Nasza potrójna medalistka z Aten nie ukrywa, iż nie miałaby nic przeciwko temu, by ktoś z polskich hiphopowców nagrał utwór poświęcony jej sukcesowi.

Zdjęcia na temat: medal olimpijski
Dyskusje na temat: medal olimpijski
 • Re: TVN sprzedał Polsatowi prawa do "Niani"!

  Zauważcie jacy wredni są tam prowadzący : Pani Rusin krzyczy na ulicy do naszej sportsmenki aby ta oddała medal olimpijski bo jej nie podobają się poglądy tej sportsmenki . A jakim prawem ona chce pozbawić ją medalu ani ONA ani jej TVN tego medalu jej nie przyznali za sukcesy sportowe tylko MKOl . Czyż by TVN i ich informatorzy mieli prawo pozbawiać medali , dyplomów , nagród komuś komu ich nie