• Informacje na temat:

  media podchwyciły

Artykuły na temat: media podchwyciły
 • Czeskie media: Ewa Farna "tak gruba nie była jeszcze nigdy"

  Czeski Słowik przypominał polską ciężarówkę" - donosi czeski serwis, a wiadomość ochoczo podchwyciły polskie bulwarówki. "Tak gruba nie była jeszcze nigdy!" - czytamy. Ewa Farna niejednokrotnie broniła(...) Beyonce niż Kate Moss. Taka się urodziłam, takie mam geny i czuję się z tym dobrze" - mówiła wielokrotnie w wywiadach polska wokalistka. Ewa Farna bagatelizowała też medialne doniesienia na temat swojej...

 • Zamieszanie wokół show Majewskiego

  Satyryczny program "Szymon Majewski Show" wywołał polityczne zamieszanie. Wszystko przez umieszczenie w Internecie filmu z ostrą wypowiedzią Janusza Palikota na temat Jarosława Kaczyńskiego. Temat szybko podchwyciły media, a poseł PO żąda teraz sprostowania.

 • Córka Presley'a zaręczona?

  Plotka rskie media szybko podchwyciły fakt, że Lisa Marie Presley, córka Elvisa, pojawiła się z nowym pierścionkiem na serdecznym palcu. Była żona Michaela Jacksona i aktora Nicolasa Cage'a, związana jest obecnie z kompozytorem Michaelem Lockwoodem.

 • Blanka Lipińska: Wzięłam ślub we własnym filmie

  Kiedy media obiegły zdjęcia Blanki Lipińskiej w sukni ślubnej, jej fani byli niemal pewni, że pisarka zmieniła stan cywilny. Wszelkie spekulacje postanowiła w końcu uciąć sama zainteresowana. Okazuje się, że w jej życiu prywatnym nie zaszła żadna istotna zmiana, a intrygujące fotki zostały zrobione na planie filmu "365 dni". Ślub okazał się fikcją, ale niestety do tej pory wiele osób ma do niej...

 • Gwiazda jest w ciąży?

  Piosenkarka Mariah Carey spodziewa się dziecka - twierdzą amerykańskie media.

 • 31-letnia gwiazda jest w ciąży?

  Amerykańska piosenkarka Jessica Simpson spodziewa się dziecka - donoszą plotkarskie media.

 • Raper Chief Keef po raz dziesiąty zostanie ojcem?

  Jak donoszą plotkarskie media, 23-letni amerykański raper Chief Keef może zostać po raz dziesiąty ojcem. Mężczyzna pomimo młodego wieku, ma już dziewięcioro pociech, każde z innej matki.

 • 40-latka urodzi bliźnięta?

  Czy piosenkarka Mariah Carey spodziewa się bliźniąt? Amerykańskie media nie mają wątpliwości!

 • Kayah: Buraczki newsem dnia

  Wpis Kayah o cenie posiłku na lotnisku w Warszawie wzbudził spore zainteresowanie w mediach.

 • Justyna Steczkowska cierpi z powodu hejtu

  W 2019 roku Justyna Steczkowska obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji gwiazda wydała w lutym kolejną płytę, szykuje też wiele niespodzianek. Częściej pokazuje się też w mediach, udzielając m.in. wywiadów. W jednym z nich opowiedziała o tym, jak duży wpływ na jej życie miał i ma hejt, którego doświadcza m.in. za sprawą plotkarskich mediów.

Zdjęcia na temat: media podchwyciły