• Informacje na temat:

  media szczegółowo

Artykuły na temat: media szczegółowo
 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym 2020

  Maciej Stuhr nawiązuje do wulgarnego gestu posłanki PiS; Kinga Rusin wzbudza zainteresowanie mediów całego świata po gali oscarowej; Dawid Ogrodnik wyznaje publicznie, że zmaga się z depresją, a środowisko polskich filmowców żegna Pawła Królikowskiego. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z lutego w mediach społecznościowych.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu 2019

  Maciej Stuhr wyśmiewa rządowy program 500 plus, Maja Ostaszewska staje w obronie nauczycieli, a Magdalena Cielecka nie zgadza się na cenzurę w Muzeum Narodowym w Warszawie. Do tego Julia Wieniawa na czerwonym dywanie i Joanna Kulig w jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji Netflixa. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z kwietnia w mediach społecznościowych.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym

  Borys Szyc i jego odważne sprawozdanie z 91. rozdania Oscarów, Marcin Dorociński demolujący mieszkanie. Do tego Kuba Wojewódzki debiutujący w roli restauratora i Maffashion borykająca się z zawiłościami kodeksu pracy. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z lutego w mediach społecznościowych.

 • Przez cały weekend wszystkie kanały informacyjne w Polsce szczegółowo relacjonowały wydarzenia związane z katastrofą samolotu prezydenckiego. Najpopularniejszą stacją w tym okresie okazała się TVN24.

 • Kino wyuzdanej erotyki

  Można by sądzić, że w temacie golizny przemysł filmowy odsłonił już niemal wszystko. Od momentu wynalezienia kinematografu twórcy zdążyli już szczegółowo spenetrować wszystkie członki ludzkiego ciała, często ukazując je na ekranie w nader nieskromnych sytuacjach. I nie chodzi tu o niskobudżetowe produkcje dla dorosłych. Wyuzdana erotyka wciąż inspiruje filmowców przez duże "F". I nic nie wskazuje...

 • Szymon Majewski: Szykuję się na mundial, zawsze to przeżywam

  Szymon Majewski. Majewski chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi mundialu w mediach społecznościwoych, a tym samym zachęca internautów do ożywionej dyskusji. Dziennikarz...

 • Są dowody na zabójstwo Jacksona?

  Funkcjonariusze amerykańskiej rządowej agencji antynarkotykowej (DEA) i departamentu policji w Los Angeles wkroczyli w środę (22 lipca) do kliniki Armstrong Medical w Houston, której właścicielem jest Conrad Murray, osobisty lekarz Michaela Jacksona. Murray był obecny przy śmierci artysty - poinformowały lokalne media.

 • 60. Krakowski Festiwal Filmowy online: Nie zabraknie muzyki!

  ...60. Krakowski Festiwal Filmowy odbywa się w tym roku wyłącznie online. To jednak nie oznacza, że na jubileuszowej imprezie zabraknie muzyki. Organizatorzy przygotowali zarówno pokazy najciekawszych dokumentów muzycznych i spotkania z ich twórcami, ale również koncert, set DJ-ski i Noc Wideoklipów. Wydarzenia będą transmitowane na stronie i w mediach społecznościowych festiwalu. Festiwal...

 • Cardi B wściekła na urząd skarbowy. "Na co idą moje podatki?"

  Raperka Cardi B w mediach społecznościowych zaapelowała do administracji Stanów Zjednoczonych, aby ujawnili, na co idą jej pieniądze z podatków.

 • Mariah Carey przed koncertem w Krakowie: Podświetlany sedes?

  W poniedziałek 11 kwietnia w Tauron Arenie Kraków odbędzie się pierwszy polski koncert słynnej divy Mariah Carey. W plotkarskich mediach pojawiły się przecieki z tzw. ridera.