• Informacje na temat:

  medium

Artykuły na temat: medium
 • Medium szuka seryjnego zabójcy

  Od 10 czerwca Canal+ rozpoczyna emisję drugiego sezonu serialu "Mentalista" . Bohaterem filmu jest Patrick Jane, detektyw-konsultant, który wcześniej pracował jako medium i potrafi dostrzegać rzeczy bagatelizowane lub niezauważane przez innych.

 • Reedycja Bass Medium Trinity

  Reedycja największego wydarzenia na polskiej scenie reggae - nowy nakład płyty "Mówisz i masz" Bass Medium Trinity będzie dostępny już lada dzień.

 • "Medium": Okultyzm na dwie kamery

  Co przytrafiło się żółwiom z gdyńskiego oceanarium? Dlaczego Jerzy Stuhr nie chciał się wieszać po raz trzeci? Czy przez telefon da się wyleczyć ból kręgosłupa? Premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu Jacka Koprowicza "Medium" odbyła się 3 listopada w warszawskim kinie Kultura.

 • The Notorious B.I.G.: Lil Kim' nawiązała z nim kontakt przez medium?

  Lil Kim' była gościem Tylera Henry’ego w programie "Hollywood Medium". Z kim gospodarz show nawiązał kontakt i jak zareagowała na to raperka?

 • Udawał medium i wykorzystywał ludzi

  Głównym bohaterem "Mentalisty" jest Patrick Jane (Simon Baker), który pracuje jako niezależny prywatny detektyw i konsultant w Kalifornijskim Biurze Śledczym. Wcześniej, dzięki niezwykłemu talentowi obserwacji i dedukcji, udawał on medium wykorzystując naiwność innych ludzi. Jednak gdy seryjny morderca Red John zabił jego żonę i córkę, postanowił porzucić dotychczasowy zawód i pomagać policji...

 • Czarujące medium i dawca pamięci

  Crawford (Colin Firth), na prośbę przyjaciela, przyjeżdża na południe Francji, by zdemaskować medium Sophie Baker (Emma Stone), która oczarowała rodzinę amerykańskich bogaczy i rzekomo potrafi czytać...

 • "Wideoklip to martwe medium"

  ...najszybsze wideo, jakie zrobiono, wynik nadaje się do Księgi Guinessa... Ta sama sekwencja idzie na przemian do przodu i do tyłu... A tak w ogóle wideoklip to martwe medium - jest zupełnie zużyte... Naprawdę myślisz, że jest skończone? Jest skończone już od lat i naprawdę trudno w ramach tego medium zrobić coś nowego. Uważam, że Radiohead od czasu do czasu dobrze sobie z tym radzą, tak samo U2 i my...

 • Grażyna Szapołowska zaprasza na premierę odrestaurowanego cyfrowo "Medium"

  Polityka, miłość, zbrodnia, parapsychologia...Jeśli ingrediencje uda się sprawnie połączyć, czekają nas atrakcje nie lada - pisała 30 lat temu odwiedzająca plan filmowy dziennikarka "Filmu". O tym, że się udało, przekonać się będzie można już 3 listopada w warszawskim kinie Kultura, gdzie o godz. 20 odbędzie się uroczysta premiera zrekonstruowanego cyfrowo "Medium" (1985) Jacka Koprowicza.

 • "Miasteczko Cut Bank": Billy Bob Thornton został medium

  Mimo fantastycznej kariery, Oscara i Złotego Globu, Billy Bob Thornton na zawsze pozostanie facetem znanym głównie z tego, że... zmarnował swój związek z Angeliną Jolie. "Schrzaniłem to" - wyzna po latach w "The Billy Bob Tapes: A Cave Full Of Ghosts", autobiografii, która zaprezentuje go światu jako - reinkarnację wampira, rozmawiające z duchami medium, ofiarę ADHD i nosiciela licznych fobii...

 • Jason Momoa nawołuje do burzenia pomników w ramach buntu przeciwko rasizmowi

  Postawny aktor, który zasłynął rolą Khala Drogo w „Grze o tron”, pochwalił w Instagramie tych, którzy w Bristolu obalili pomnik Edwarda Colstona i wrzucili go do rzeki Avon. „Rozwalcie je wszystkie, wszędzie”, zaapelował do blisko 15 milionów osób, które obserwują go w tym medium.

Zdjęcia na temat: medium
Wideo na temat: medium
Dyskusje na temat: medium