• Informacje na temat:

  mega dance

Artykuły na temat: mega dance
 • "M jak miłość": Piękna tancerka dołączyła do obsady. Olek będzie miał z nią romans?

  ...para wygrała Mistrzostwa Europy w Show Dance! Na parkiecie nie mieli sobie równych! Od 2014 roku Hania jest trenerką tańca w najpopularniejszym w Polsce show telewizyjnym "Dancing with the(...) w sieci. - Czy ktoś kojarzy mojego nowego lekarza albo korzystał z jego pomocy? - zażartowała we wpisie pod zdjęciem, do którego zapozowała u boku serialowego Olka Chodakowskiego. - To był mega...

 • ...taniec na rurze! "Ćwiczę pole dance jeszcze dodatkowo w domu. Raz na wolno tak się kręcę, a raz na szybko". Ponadto "robi szkołę kosmetyczną we Wrocławiu", gdzie "uczy się nakładać maseczki, henny(...), że to dobra dziewczyna, może trochę naiwna, może szukająca zainteresowania, może to wina wychowania. Nie ma idealnych ludzi, ale przynajmniej jest sobą, bo np ta z aparatem jest mega wredna, a ta...

 • Kate Ryan z dinozaurami

  1 września w Bałtowie koło Ostrowca Świętokrzyskiego wystąpi belgijska gwiazda sceny dance Kate Ryan. 26-letnią wokalistkę dobrze pamiętamy z tegorocznego konkursu Eurowizja, w którym odpadła w półfinale, choć przez wielu uznawana była za faworytkę do zwycięstwa.

 • Gdy polski fan muzyki widzi płytę braci Golców nie tylko kwiczy, ale również chętnie ją kupuje. Dlatego album "Golec uOrkiestra 2" był w październiku najlepiej sprzedającą się płytą w naszym kraju. W ciągu jednego miesiąca rozeszło się 66 tysięcy egzemplarzy tej płyty.

 • Madonna: Nieco wyblakła ikona

  Miesiąc po premierze 12. albumu Madonny - było nie było Królowej Popu - muzyczny show-biznes zajmuje się już innymi sprawami. Wygląda na to, że słynna piosenkarka wróciła na świecznik tylko na chwilę.

 • Violetta, Ula, Basia, a teraz Tatiana?

  O wydanym właśnie albumie Tatiany Okupnik zrobiło się głośno głównie z tego powodu, że piosenkarka zdecydowała się nagrać i wydać płytę w Wielkiej Brytanii, a jej singel zaprezentowała stacja BBC. Była wokalistka Blue Cafe nie jest zresztą pierwsza polską artystką, która rzuca się na głębokie wody zachodnich rynków fonograficznych.

 • Fryderyki dla Nosowskiej

  W poniedziałek, 7 kwietnia, w warszawskiej Fabryce Trzciny odbyła się gala rozdania Fryderyków, najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Aż pięć statuetek trafiło do Katarzyny Nosowskiej, a trzy do grupy Hey za album "MTV Unplugged".

 • Modne rytmy Superjedynek

  Hip hop kontra r'n'b! Sprawdź kto ma szansę na Superjedynkę w najmodniejszej brzmieniowo kategorii opolskiego plebiscytu!

 • Przewodnik rockowy. Daryl Stuermer: Wolny najmita

  27 listopada 60 lat kończy Daryl Stuermer, przez lata koncertowy muzyk Genesis, od 1982 roku regularnie wspierający także Phila Collinsa.

 • Przewodnik rockowy. Kate Bush: Boginie czasu liczyć nie muszą

  Już raz, jako Przewodnik rockowy, obiecując zresztą skuteczny powrót do tematu, pisałem o bogini sztuki, jaką jest, i to bez najmniejszych wątpliwości, Kate Bush. A ponieważ akurat we wtorek 30 lipca mija 55 lat (cóż to przy wieczności!) od dnia jej pojawienia się na świecie, to trudno znaleźć lepszą okazję, aby wywiązać się z tej obietnicy.

Dyskusje na temat: mega dance