• Informacje na temat:

  meksykański

Artykuły na temat: meksykański
 • José José nie żyje. Meksykański wokalista miał 71 lat

  W szpitalu w Miami w wieku 71 zmarł popularny meksykański wokalista posługujący się pseudonimem José José.

 • Powrót meksykańskiego superbohatera

  El Santo, kultowy meksykański superbohater, powraca na ekrany krakowskiego Kina Pod Baranami. A wraz z nim wielkie potwory, tekturowe dekoracje i absurdalne efekty specjalne, czyli wszystko to, co najlepsze w filmach klasy B.

 • Salma Hayek: Meksykański temperament

  ...natychmiastowy - mimo braku większego doświadczenia została wybrana do głównej roli w meksykańskiej telenoweli "Teresa" w 1989 roku. Decyzja ta całkowicie zmieniła życie Hayek - jako 23-latka stała...

 • Meksykański Harry Potter

  Meksykański twórca Alfonso Cuarón ( "Wielkie nadzieje" ) powiedział w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, iż to on zasiądzie na fotelu reżysera trzeciej części przygód Harry'ego Pottera. Poszukiwania kandydata, który zastąpi Chrisa Columbusa, autora dwóch pierwszych historii, trwają od kilkunastu tygodni.

 • Juan Gabriel nie żyje. Meksykański gwiazdor miał 66 lat

  W niedzielę (28 sierpnia) na atak serca zmarł meksykański gwiazdor Juan Gabriel.

 • Antonio Banderas meksykańskim rewolucjonistą

  Antonio Banderas ( "Grzeszna miłość" , "Femme Fatale" ) wcieli się na planie filmu "Pancho Villa" w słynnego meksykańskiego rewolucjonistę. Zdjęcia do obrazu rozpoczynają się 7 października w starym meksykańskim górniczym miasteczku Guanajuato.

 • Meksykańskie wakacje Mela Gibsona

  Zdjęcia do "How I Spent My Summer Vacation" zaplanowano na marzec w meksykańskim San Diego w stanie Veracruz. Na planie najnowszego obrazu Gibson ponownie spotka się z ekipą swojego ostatniego filmu - "Apocalypto", również kręconego na terenie Veracruz. "How I Spent My Summer Vacation" opowie o kryminaliście, który - ujęty przez meksykańskie władze - spędza ciężkie chwile w miejscowym więzieniu...

 • Gibson w meksykańskim więzieniu

  ...umożliwić zdjęcia do filmu twórcy "Pasji". Na razie nie ujawniono szczegółów najnowszego projektu hollywoodzkiego gwiazdora. 54-letni Gibson wcześniej nakręcił w tym meksykańskim mieście swoją produkcję...

 • Gwiazdy w meksykańskim więzieniu

  W "Dorwać Gringo" zwrot akcji przeżywamy już na samym początku filmu. Driver i jego kumpel planują wielki skok, a górą skradzionych pieniędzy chcą podzielić się po połowie i do końca życia opalać się w ciepłych krajach. Jednak bardzo szybko ich marzenia zmieniają się w koszmar. Kumpel ginie, pieniądze znikają, a Driver znajduje się w piekielnym meksykańskim więzieniu, które jest zamkniętym...

 • Robert Duvall po meksykańsku

  Robert Duvall ( "Ojciec chrzestny" , "Czas Apokalipsy" , "John Q" ) zamierza wystąpić w filmie "A Night in Old Mexico", do którego zdjęcia rozpoczną się wiosną 2004 roku. Obraz będzie opowieścią o starszym człowieku, który po tym, jak jego życie wali się w gruzy, decyduje się na szaleńczą eskapadę. Za kamerą prawdopodobnie stanie Walter Hill ( "Następne 48 godzin" , "Champion" ).

Zdjęcia na temat: meksykański
Wideo na temat: meksykański
 • Netflix: Zwiastun serialu "Ozark"

  "Ozark" to serial z Jasonem Batemanem i Laurą Linney w rolach głównych. Byrde’owie, Marty (Bateman), Wendy (Linney) i ich dzieci, Charlotte (Sofia Hublitz) oraz Jonah (Skylar Gaertner) to przykładna amerykańska rodzina. Niestety, jest to tylko iluzja.W rzeczywistości Marty jest szefem operacji prania pieniędzy meksykańskiego kartelu narkotykowego.

 • "Sicario"

  Młoda agentka CIA Kate Macy przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macy stopniowo poznaje szczegóły operacji, która(...) o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macy największym szokiem.

Dyskusje na temat: meksykański