• Informacje na temat:

  mel b z mężem

Artykuły na temat: mel b z mężem
 • Mel B miała romans z Geri Halliwell? Emma Bunton komentuje

  Fani reaktywowanego w zeszłym roku Spice Girls żyją wyznaniem Mel B, która stwierdziła, że miała romans z koleżanką z zespołu, Geri Halliwell. Całe zamieszanie skomentowała już m.in. Emma Bunton.

 • Mel B wybiera się na odwyk. Chodzi o problemy z seksem i alkoholem

  Znana z grupy Spice Girls wokalistka Mel B ujawniła, że w najbliższym czasie uda się do kliniki odwykowej, dodając, że znalazła się w "kryzysowym momencie".

 • Mel Brooks u boku żony

  Mel Brooks ("Młody Frankenstein", "Kosmiczne jaja", "Dracula - wampiry bez zębów") przyjechał do Dublina na plan telewizyjnego filmu "The Roman Spring Of Mrs Stone", w którym główne role grają Helen Mirren i Anne Bancroft. Popularny aktor i reżyser ma wystąpić w obrazie w epizodycznej roli.

 • Mel Gibson: Mizogin, rasista, homofob?

  Kiedy opinia publiczna dowiedziała się o szaleńczych inwektywach, jakimi Mel Gibson obrzucał swoją byłą partnerkę, Oksanę Grigoriewę, moja skrzynka mailowa została dosłownie zalana wiadomościami od przyjaciół. Wszyscy przysyłali mi te same linki, bym na własne uszy mógł się przekonać, jakimi przekleństwami bluzgał antybohater całego zajścia - pisze znany dziennikarz Lawrence Grobel.

 • Mel B na skraju bankructwa? Prosi o pomoc znajomych

  ...milionów dolarów (czyli około 38 milionów funtów), co skończyło się tym, że na koncie wokalistki miał znajdować się niecały tysiąc funtów. Gigantyczne pieniądze Mel B wydała m.in. na dom, w którym mieszkała wraz mężem, Stephenem Belafonte . Przypomnijmy, że w marcu media obiegła informacja, że Mel B złożyła pozew rozwodowy. Wokalistka oskarżyła swojego męża o wieloletnią przemoc. Jeszcze zanim...

 • Mel B musi płacić mężowi 40 tys. dolarów miesięcznie

  Sąd zdecydował, że Melanie Brown musi płacić swojemu mężowi Stephenowi Belafonte 40 tys. dolarów miesięcznie.

 • Mel B, członkini grupy Spice Girls, niespodziewanie wyszła obrażona z imprezy charytatywnej w Manchesterze, której była gościem. Stało się to w momencie, gdy jeden z dziennikarzy zadał jej pytanie na temat Jimmy Gulzara, byłego męża piosenkarki, z którym rozstała się w dość niemiłych okolicznościach.

 • Feministyczny Mel Gibson

  Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, że jego kolejnym projektem będzie film opowiadający o Machabeuszach, Mel Gibson ( "Waleczne serce - Braveheart" , "Pasja" ) zamierza wcześniej zająć się realizacją obrazu przybliżającego postać Boudikki, wojowniczej królowej z czasów Imperium Rzymskiego. Film "Warrior" powstanie w należącej do Gibsona firmie Icon Prods.

 • "Mam talent": Simon Cowell twierdzi, że pogodził się z Mel B

  Juror amerykańskiego "Mam talent" przyznał, że między nim, a wokalistką Mel B został zakopany topór wojenny.

 • Skandal w "Mam talent": Mel B zabrała głos

  Mel B zabrała głos w sprawie skandalicznego zachowania Simona Cowella w amerykańskim "Mam talent", który żartował z jej nocy poślubnej.

Zdjęcia na temat: mel b z mężem
Wideo na temat: mel b z mężem
 • Mel B ze swoim gorylem

  Melanie Brown wychodzi wraz z mężem Stephenem Bellafonte z klubu, w którym bawiła się także Tracey Edmonds, była żona Eddie'ego Murphy, który rzucił dla niej ciężarną Mel.

 • Mel B (bez makijażu) pije i pali

  Spice Girl Melanie Brown z mężem Stephenem Bellafonte na plaży w Miami 28 maja.