• Informacje na temat:

  mel gibson jego dzieci

Artykuły na temat: mel gibson jego dzieci
 • 13 rzeczy, których nie wiesz o "Pasji" Mela Gibsona

  Wyreżyserowany przez Mela Gibsona film "Pasja", który na ekrany kin trafił w 2004 roku, to jedno z najbardziej przejmujących dzieł w historii kina.

 • Mel Gibson sprzedaje domy

  Mel Gibson sprzedaje trzy domy na Kostaryce. Cała posiadłość rozciąga się na wzgórzach wyspy i warta jest 29,75 mln dolarów.

 • Mel Gibson o ojcostwie

  Mel Gibson ( "Pasja" ) przygotowuje nowy projekt. Tym razem twórca zajmie się realizacją telewizyjnej serii "Savages", której bohaterem będzie samotny ojciec wychowujący piątkę synów, w wieku od 11 do 17 lat. Prywatnie Mel Gibson jest ojcem siedmiorga dzieci (w tym pięciu synów) i perypetie głównego bohatera "Savages" mają być w części oparte na jego przeżyciach.

 • Mel Gibson: Aktor na rozdrożu

  Mel Gibson, który 3 stycznia 2016 roku obchodzi 60. urodziny, był kiedyś jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie. Dziś wielu nie chce z nim pracować, a wielkie wytwórnie niechętnie powierzają mu role. W karierze Gibsona role wybitne następowały po nieudanych, a szlachetne gesty po zachowaniach całkowicie niszczących jego wizerunek.

 • Mel Gibson gwiazdą TVN7

  ..."Gwiazdy w TVN 7" to cykl filmowy prezentujący największe nazwiska evergreenów światowej kinematografii. To osobowości, które przyciągnęły do kin miliony widzów. Od 7 czerwca do 5 lipca gwiazdą cyklu będzie Mel Gibson.

 • Mel Gibson: Mizogin, rasista, homofob?

  Kiedy opinia publiczna dowiedziała się o szaleńczych inwektywach, jakimi Mel Gibson obrzucał swoją byłą partnerkę, Oksanę Grigoriewę, moja skrzynka mailowa została dosłownie zalana wiadomościami od przyjaciół. Wszyscy przysyłali mi te same linki, bym na własne uszy mógł się przekonać, jakimi przekleństwami bluzgał antybohater całego zajścia - pisze znany dziennikarz Lawrence Grobel.

 • Mel Gibson, australijski aktor i reżyser, nie może się doczekać końca prac nad scenariuszem filmu "Mad Max 4". Przyznał również, iż bardzo obawiał się, że nie podoła ojcowskim obowiązkom.

 • Mel Gibson: Od kina akcji do męki Chrystusa

  Film "Pasja" , w reżyserii Mela Gibsona, bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Od dnia premiery, która odbyła się 25 lutego, obraz ma już na koncie prawie 120 milionów dolarów. Wciąż jednak nie słabną dyskusje wokół filmu, który wzbudził skrajne emocje. Już dawno na całym świecie nie dyskutowano tak szeroko o dziele filmowym. Co dziwne, obraz nie wyszedł spod ręki kontrowersyjnego...

 • "Pasja": Gibson robi cięcia

  Mel Gibson postanowił wyciąć jedną kontrowersyjną scenę ze swego najnowszego filmu "Pasja" . Jak donosi The New York Times , decyzja została wymuszona przez naciski środowisk żydowskich. Amerykańska premiera obrazu ma odbyć się 25 lutego, w Środą Popielcową.

 • Mel Gibson się leczy

  Mel Gibson - bohater niedawnego skandalu za sprawą gróźb składanych swojej byłej partnerce, rosyjskiej piosenkarce, Oksanie Grigorievej - poddał się podobno terapii.