• Informacje na temat:

  mel gibson reżyser

Artykuły na temat: mel gibson reżyser
 • Mel Gibson nakręci kontynuację filmu "Pasja"?

  Minęły ponad cztery lata od ostatniej informacji na temat planów nakręcenia kontynuacji słynnej "Pasji" w reżyserii Mela Gibsona. Według informacji, jakich udzielił wtedy Gibson portalowi "The Hollywood Reporter", druga część sequel miał nosić tytuł: "Pasja: Wskrzeszenie".

 • Winona Ryder oskarżyła Mela Gibsona o antysemityzm

  W udzielonym niedawno wywiadzie Winona Ryder aktorka oskarżyła Mela Gibsona o to, że jest antysemitą, przywołując ich spotkanie sprzed wielu lat. Cieszący się wątpliwą reputacją gwiazdor kategorycznie zaprzeczył jej słowom, określając je mianem kłamstwa. Ryder jednak nie odpuszcza i wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Wyraża w nim nadzieję, że Gibson „upora się ze swoimi demonami”.

 • Mel Gibson jako były zabójca?

  Mel Gibson i Frank Grillo ponownie łączą siły z reżyserem Joe Carnahanem. Po współpracy przy filmie science-fiction "Boss Level", teraz, jak donosi portal hollywoodreporter.com, spotkają się na planie thrillera "Leo From Toledo".

 • Mel Gibson wyreżyseruje nową "Dziką bandę"

  Mel Gibson to kolejna osoba, której nazwisko pojawiło się przy informacjach o realizacji nowej wersji kultowego filmu Sama Peckinpaha z 1969 roku "Dzika banda".

 • Mel Gibson wraca na fotel reżysera

  Czy to wielki reżyserski powrót Mela Gibsona? Po niemal dziesięciu latach od nakręcenia "Apocalypto" aktor i reżyser kręci nowy film.

 • Mel Gibson przyzna Złote Globy

  Kontrowersyjny aktor i reżyser Mel Gibson będzie jednym z prezenterów wręczających nagrody podczas ceremonii rozdania Złotych Globów.

 • Powrót Mela Gibsona

  Mel Gibson wraca do aktorstwa. Ostatni raz reżyser "Apocalypto" wystąpił przed kamerą w 2002 roku w filmie "Znaki".

 • Uhonorowany Mel Gibson

  Mel Gibson będzie kolejnym twórcą uhonorowanym przez organizatorów tegorocznej edycji Hollywood Film Festival. Aktor, reżyser, producent odbierze 18 października wyróżnienie Hollywood Producer of the Year Award. Nagroda honoruje przede wszystkim pracę nad "Pasją" - "projektem życia", jak swój film określa sam Mel Gibson.

 • Mel Gibson w Panamie

  Mel Gibson ( "Apocalypto" ) przymierza się do nakręcenia nowego filmu w Panamie - poinformowało ministerstwo turystyki tego kraju.

 • Wpływowy Mel Gibson

  Światowy sukces "Pasji" spowodował, że jej reżyser, Mel Gibson, wyprzedził na liście najbardziej wpływowych twórców Hollywood, jaką co roku przygotowuje branżowy magazyn "Premiere", między innymi Toma Hanksa ( "Ladykillers" ) i Toma Cruise'a ( "Ostatni samuraj" ). Gibson zajął pozycję 10., awansując o pięć "oczek" w stosunku do ubiegłego roku.

Zdjęcia na temat: mel gibson reżyser
Wideo na temat: mel gibson reżyser