• Informacje na temat:

  mel gibson z zona

Artykuły na temat: mel gibson z zona
 • Mel Gibson miał koronawirusa. Aktor jest już zdrowy

  Mel Gibson spędził w kwietniu tydzień w szpitalu po pozytywnym teście na obecność koronawirusa - poinformował przedstawiciel aktora. 64-letni gwiazdor jest już zdrowy.

 • Mel Gibson został ojcem po raz dziewiąty

  Aktor wraz z partnerką Rosalind Ross przywitali na świecie syna. Chłopca nazwano Lars Gerard Gibson. 61-letni Mel i 26-letnia Rosalind są parą od dwóch lat. Gibson ma jeszcze siedmioro dzieci z byłą żoną Robyn Moore oraz córkę z Oksaną Grigorievą.

 • Mel Gibson: Aktor na rozdrożu

  Mel Gibson, który 3 stycznia 2016 roku obchodzi 60. urodziny, był kiedyś jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie. Dziś wielu nie chce z nim pracować, a wielkie wytwórnie niechętnie powierzają mu role. W karierze Gibsona role wybitne następowały po nieudanych, a szlachetne gesty po zachowaniach całkowicie niszczących jego wizerunek.

 • Mel Gibson gwiazdą TVN7

  ..."Gwiazdy w TVN 7" to cykl filmowy prezentujący największe nazwiska evergreenów światowej kinematografii. To osobowości, które przyciągnęły do kin miliony widzów. Od 7 czerwca do 5 lipca gwiazdą cyklu będzie Mel Gibson.

 • Mel Gibson miał dla swojej żony niezbyt romantyczną wiadomość z okazji Dnia Zakochanych " Nie oczekuj niczego ode mnie" - powiedział.

 • Mel Gibson zagra Jana III Sobieskiego?

  Mariusz Białek, polski biznesmen, zamierza wyprodukować najdroższy film w historii krajowej kinematografii. Obraz miałby kosztować 120 mln zł, a wśród zaproszonych do współpracy gwiazd miałby znaleźć się nawet Mel Gibson ( "Braveheart - waleczne serce" ). Aktor szykowany jest do roli króla Jana III Sobieskiego w filmie o odsieczy wiedeńskiej. Termin zdjęć jest przewidziany na rok 2008, a obraz...

 • Mel Gibson, australijski aktor i reżyser, nie może się doczekać końca prac nad scenariuszem filmu "Mad Max 4". Przyznał również, iż bardzo obawiał się, że nie podoła ojcowskim obowiązkom.

 • Spears i Gibson razem na wakacjach

  Piosenkarka Britney Spears i aktor Mel Gibson wybrali się na wspólne wakacje do Kostaryki - podają amerykańskie media.

 • "Mad Max" ma 40 lat

  ...40 lat temu "Mad Max" zszokował filmowy świat i uczynił z Mela Gibsona gwiazdę. - Kipiący przemocą film okazał się ciekawszy i bardziej prowokacyjny niż powstające w tym samym czasie produkcje hollywoodzkie. Okazał się też doskonałym startem kariery Gibsona i zwrócił uwagę na kino z Australii - powiedział krytyk filmowy Jakub Demiańczuk.

 • Teresa Palmer: Po prostu kocham pracować z facetami

  ...- Moim zdaniem to, w jaki sposób Mel Gibson przedstawia okrucieństwo wojny, służy jego filmom, bo zmusza widza do konfrontacji. Osobiście na "Przełęcz ocalonych" zareagowałam bardzo emocjonalnie - mówi Teresa Palmer, która zagrała główną kobiecą bohaterkę filmu.

Zdjęcia na temat: mel gibson z zona