• Informacje na temat:

  mela i musiał

Artykuły na temat: mela i musiał
 • Maciej Musiał jako Jan Mela

  ...25 października na ekrany kin wejdzie film "Mój biegun" - prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów. W głównej roli zobaczymy gwiazdę serialu "rodzinka.pl" Macieja Musiała.

 • Musiał i Mela spotkają się z fanami

  Jan Mela i Maciej Musiał spotkają się w środę, 6 listopada, z widzami w Bydgoszczy. Ten wyjątkowy wieczór dla publiczności odbędzie się przy okazji specjalnego pokazu filmu "Mój biegun".

 • "Mój biegun": Maciej Musiał jako Jaś Mela

  Maćka Musiała - jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, już 25 października będziemy mogli zobaczyć w filmie "Mój biegun". Aktor zagrał w filmie Jaśka Melę - najmłodszego zdobywcę dwóch biegunów.

 • "Pasja": 15 lat od premiery kontrowersyjnego filmu Mela Gibsona

  W 2004 roku nie było głośniejszej premiery. Żadna produkcja kinowa nie wzbudziła takich kontrowersji. Jedni uważali ją za dzieło obrzydliwe, inni nazywali seans duchowym przeżyciem. Wobec tego filmu nikt nie mógł pozostać obojętnym. 25 lutego 2019 roku minęło 15 lat od premiery "Pasji" Mela Gibsona.

 • Świąteczne wyczerpanie Mela Gibsona

  Hollywoodzki gwiazdor, zapracowany ojciec siedmiorga dzieci, musiał przez kilka dni brać udział w spotkaniach, internetowych czatach, udzielać wywiadów, spotykać się z dziennikarzami i publicznością. "Jestem autentycznie wyczerpany. W święta prawdopodobnie usiądę sobie w kącie własnego domu w kaftanie bezpieczeństwa. Może ktoś otworzy moje prezenty, a może sam je otworzę... zębami" - oświadczył...

 • Mel Gibson miał koronawirusa. Aktor jest już zdrowy

  ...musiała czołgać się po podłodze do łazienki" - wyznał.

 • Mel Gibson znów ma kłopoty

  Spór Mela Gibsona ze współscenarzystą filmu "Pasja" - Benedictem Fitzgeraldem - najprawdopodobniej znajdzie swój finał w sądzie. Fitzgerald twierdzi, że Gibson jest mu winien parę milionów dolarów.

 • Jan Mela: Było dużo łez

  ..."To jest historia, która przechodzi przez tragedie, które paradoksalnie nas jednoczą, przez utopienie się mojego młodszego brata, przez mój wypadek, przez bardzo trudną relację moją z moim tatą, gdzie cały czas nasze trybiki się zazębiają" - mówi o filmie "Mój biegun" Jan Mela. To właśnie na podstawie jego historii powstała produkcja.

 • Mela Koteluk z nagrodą im. Grzegorza Ciechowskiego

  Wokalistka i autorka tekstów Mela Koteluk została laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego w 2011 roku - ogłoszono w poniedziałek (19 listopada) na konferencji prasowej.

 • Gwiazdy na premierze filmu o Jaśku Meli

  ...wydarzyła się naprawdę. Ten film pokazuje różne momenty z naszego życia, głównie te trudne - powiedział Jan Mela. W filmie zagrali m.in. Maciej Musiał (Jan Mela), Magdalena Walach (mama Jaśka) oraz(...) niepełnosprawnego człowieka na świecie, który zdobył dwa bieguny Ziemi. Jan Mela urodził się 30 grudnia 1988 roku w Gdańsku. Wychował się w Malborku. W 2002 roku, w wieku 13 lat, uległ ciężkiemu wypadkowi...

Dyskusje na temat: mela i musiał