• Informacje na temat:

  melanie griffith aktorka

Artykuły na temat: melanie griffith aktorka
 • Melanie Griffith pozuje w samej bieliźnie!

  Melanie Giffith to znana hollywoodzka gwiazda. Wystąpiła w wielu produkcjach, zyskując tym ogromna rozpoznawalność nie tylko w Stanach, ale na całym świecie. 62-letnia aktorka aktywna jest także w sieci. Griffith często publikuje posty na portalach społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie bije rekordy popularności! Artystka pozuje na nim w samej bieliźnie.

 • Telekamera dla Melanie Griffith

  Amerykańska aktorka Melanie Griffith otrzyma specjalną Telekamerę Tele Tygodnia 2008 dla najpopularniejszej gwiazdy zagranicznej.

 • Melanie Griffith na scenie

  Melanie Griffith ( "Pracująca dziewczyna" , ) pozazdrościła swemu przystojnemu mężowi, Antonio Banderasowi kariery scenicznej i sama zdecydowała się na podbój Broadway'u. Aktorka wcieli się we wznowieniu scenicznej wersji słynnego musicalu "Chicago" w Roxie Hart.

 • Internetowa działalność Melanie Griffith

  Melanie Griffith, gwiazda filmów "Pracująca dziewczyna" i "Świadek mimo woli", prywatnie żona Antonio Banderasa, stworzyła kobiecy zespół do spraw przeciwdziałania wykorzystywaniu wizerunku sławnych aktorek w Internecie. Między innymi z tego powodu w ubiegłym roku Melanie założyła własną firmę "One World Networks".

 • Sukces Melanie Griffith

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", znakomite recenzje zbiera Melanie Griffith, która wcieliła się w postać Roxie Hart, bohaterki wystawianego właśnie na Broadway'u musicalu "Chicago". Dla 46-letniej aktorki jest to debiut sceniczny, ponieważ Griffith, choć znana z wielu ról kinowy, nigdy wcześniej nie miała okazji występować na teatralnych deskach.

 • Melanie Griffith: "Chcę mieć czwarte dziecko!"

  Amerykańska aktorka Melanie Griffith próbuje kolejny raz zajść w ciążę i używa wszelkich dostępnych metod, aby w wieku 43 lat urodzić swe czwarte dziecko. Problem z zajściem w ciążę, jak twierdzi aktorka, nie jest jednak związany z jej mężem - latynoskim gwiazdorem, Antonio Banderasem.

 • Griffith i Banderas: Rozwód po 18 latach

  Koniec małżeństwa słynnej pary Hollywood. Aktorka Melanie Griffith złożyła pozew o rozwód z hiszpańskim gwiazdorem Antonio Banderasem. Małżeństwo słynnej hollywoodzkiej pary trwało 18 lat.

 • Melanie nie przyjechała

  Laureatka tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia" dla najpopularniejszej gwiazdy zagranicznej - amerykańska aktorka Melanie Griffith - odwołała swój udział w poniedziałkowej gali rozdania nagród tygodnika z ważnych powodów osobistych.

 • Za stara dla Hollywood?

  Melanie Griffith czuje się coraz gorzej w Hollywood. Ostatnio stwierdziła, że to przez swój zaawansowany wiek dostaje coraz mniej propozycji filmowych.

 • 50 twarzy Dakoty Johnson

  Od czasu swego kinowego debiutu w "Wariatce z Alabamy" Dakota Johnson wystąpiła m.in. w "The Social Network", "Jeszcze dłuższych zaręczynach" oraz "21 Jump Street", a już od 21 marca piękną córkę Melanie Griffith i Dona Johnsona będzie można podziwiać w kolejnym filmowym hicie - "Need for Speed".

Zdjęcia na temat: melanie griffith aktorka
Wideo na temat: melanie griffith aktorka
 • Ostateczne rozstanie Antonio Banderasa i Melanie Griffith

  Antonio Banderas (55 l.) i Melanie Griffith (58 l.) wciąż są małżeństwem, choć ogłosili rozstanie już w czerwcu 2014 roku. Aktorska para zakończyła związek 18 lat po ślubie. Wciąż jednak nie odbyła się ostatnia rozprawa rozwodowa. Serwis "ET" donosi, że ma do niej dojść 20 grudnia. Choć mówi się, że koniec gwiazdorskiego związku nastąpił z winy Melanie, to wraz z wolnością aktorka otrzyma ogromne

 • Melanie Griffith o wyborach

  51-letnia aktorka zdradza dziennikarzom, że w wyborach prezydenckich głosowała na Baracka Obamę. Dodaje również, że jej mąż Antonio Banderas nie mógł głosować.

 • Problemy z odprawą Melanie Griffith

  Czyżby tak szczegółowa kontrola Melanie Griffith na lotnisku była związana z narkotykową przeszłością aktorki? Los Angeles, 30 maja.

Dyskusje na temat: melanie griffith aktorka
 • Re: Dziś jej uroda jest tylko wspomnieniem.

  prześliczna aktorka, teraz piękna duchem, dobra i mądra osoba. Melanie Griffith - kiedyś cudna, teraz już w poważniejszym wieku, lecz szczęśliwa, kochana i dalej na topie. Może pani Lohan to jedyna