• Informacje na temat:

  melanie griffith jej mąż

Artykuły na temat: melanie griffith jej mąż
 • Melanie Griffith nie radzi sobie po rozstaniu!

  Amerykańskie media martwią się o Melanie Griffith (57 l.). Aktorka ponoć jest cieniem człowieka!

 • Amerykańska aktorka Melanie Griffith próbuje kolejny raz zajść w ciążę i używa wszelkich dostępnych metod, aby w wieku 43 lat urodzić swe czwarte dziecko. Problem z zajściem w ciążę, jak twierdzi aktorka, nie jest jednak związany z jej mężem - latynoskim gwiazdorem, Antonio Banderasem.

 • Melanie Griffith i Antonio Banderas kłócą się o… psy!

  Melanie Griffith (56 l.) i Antonio Banderas (53 l.) rozstali się w zgodzie. Jest jednak coś, co ich poróżniło…

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Banderas o uzależnieniach swojej żony

  Hollywoodzka aktorka Melanie Griffith odbywa sesje terapeutyczne wraz z rodziną - zdradził jej mąż - Antonio Banderas .

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Gwiazda słyszy głosy

  Melanie Griffith, którą znamy m.in. z "Pracującej dziewczyny" czy "Lolity", zagra w serialu stacji Lifetime. Sprawdźcie, o czym będzie opowiadała ta produkcja.

 • Banderas o starzeniu się żony

  Na twarzy Melanie Griffith, 49-letniej żony Antonio Banderasa (46 l.), widać bardzo wyraźnie upływ czasu. Uzależnienie od alkoholu i narkotyków pozostawiło trwałe ślady i aktorka nie przypomina pięknej gwiazdy filmowej, którą kiedyś była.

 • "Gotowe na wszystko": Prawdziwy dar losu

  Kiedyś śmiała się, że dostała rolę Gabrielle Solis, bo była do niej podobna. I tak, jak jej bohaterka, przez długie lata nie myślała o byciu mamą. Aż tu nagle...

 • "Policjanci z Miami": Skandalista Don Johnson

  Barres. W wieku 22 lat poznał 14 -letnią wówczas Melanie Griffith (córkę swojej koleżanki z planu, Tippi Hedren). - Melanie zadurzyła się w nim w jednej chwili - zdradziła Hedren. Zamieszkali razem(...) także kontakt z Griffith, która we wrześniu 1988 r. straciła kontrolę nad nałogiem. Don natychmiast ruszył jej z pomocą, a ich miłość reaktywowała się. Barbra została sama a Melanie zaszła w ciążę...

Zdjęcia na temat: melanie griffith jej mąż
Wideo na temat: melanie griffith jej mąż
 • Melanie Griffith o wyborach

  51-letnia aktorka zdradza dziennikarzom, że w wyborach prezydenckich głosowała na Baracka Obamę. Dodaje również, że jej mąż Antonio Banderas nie mógł głosować.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...