• Informacje na temat:

  meller i mołek

Artykuły na temat: meller i mołek
 • Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

  Po wielu latach pracy w "Dzień dobry TVN" z programem pożegnali się Magda Molek i Marcin Meller. Kto ich zastąpi? Pojawiły się pierwsze nazwiska!

 • ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.

 • Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z "Dzień Dobry TVN"

  ..."Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę" - oświadczyła Magda Mołek. Jakie są powody tej decyzji?

 • Marcin Meller: Zdolny leń

  Pan z walizką? Wraca pan może z domu na Mazurach? Tam traci się kontakt z rzeczywistością? Na pewno z tą polityczną... Marcin Meller: - Akurat z Wrocławia. Ale fakt, na Mazurach łapie się dystans(...) więc: Meller won. Starsi koledzy uważali, że choć leń, to zdolny... Naciskali, żeby dać mi szansę. Ostatecznie pół roku miałem pracować bez etatu, tylko za wierszówkę. Mogli pomóc rodzice. - Tata...

 • Marcin Meller: Nie jestem aniołem

  Pewnie nie narzeka pan na nudę w studiu "Dzień Dobry TVN"? Marcin Meller: - Nigdy! Nasz program ma to do siebie, że za każdym razem dzieje się coś zupełnie nowego. Nie mogłoby mi się to znudzić(...) się zakopać topór wojenny na czas rozmowy. Magda Mołek, z którą prowadzę "DD TVN", urodziła dziecko, więc pracuję na zastępstwach, co dwa tygodnie z kimś innym. To też bywa stresujące. Z Magdą dobrze...

 • Magda Mołek podpadła fanom Dody

  Zachowanie Magdy Mołek w czasie wywiadu z Dodą zirytowało piosenkarkę i jej fanów. "Żenujące", "brak szacunku" - komentują sympatycy wokalistki.

 • Piotr Kraśko zamiast Magdy Mołek w "Dzień Dobry TVN"

  W poprzedni weekend zamiast Magdy Mołek w programie "Dzień Dobry TVN" pojawił się Piotr Kraśko. Skąd ta zmiana?

 • Największe wpadki prowadzących "Dzień Dobry TVN"

  ..."Zamrożone jajka" Marcina Mellera, "Polacy cierpiący na erekcję" Magdy Mołek, alarm przeciwpożarowy w trakcie wizyty Edyty Górniak... Z okazji 10-lecia "Dzień Dobry TVN" gwiazdy śniadaniowego programu przypomniały o swych największych wpadkach na wizji.

 • Dlaczego Justyna Schneider zmieniła nazwisko?

  ...- Nie jestem góralką, pochodzę z Lachów Sądeckich - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Justyna Schneider. - Mógłbym powiedzieć o Magdzie, że jest Lachą Legnicką - zażartował z Magdy Mołek prowadzący Marcin Meller.

 • Wystarczy się rozkręcić

  Znowu prowadzi "Dzień Dobry TVN", partnerując... Magdzie Mołek. Tak jest - tej samej, której nie udało mu się namówić na rozbieraną sesję dla "Playboya".

Zdjęcia na temat: meller i mołek
Dyskusje na temat: meller i mołek