• Informacje na temat:

  melua podsiadło

Artykuły na temat: melua podsiadło
 • Katie Melua wspomina Dawida Podsiadłę

  Gwiazda pop Katie Melua doskonale pamięta duet z Dawidem Podsiadłą.

 • Dawid Podsiadło: Tatiana jest moją przyjaciółką

  ...ma wątpliwości Podsiadło. Zwycięzca "X Factor" opowiedział nam też o nieoczekiwanym spotkaniu z Katie Meluą, z którą zaśpiewał w finale programu (dodajmy, że Melua jest jego największą idolką(...)Dawid Podsiadło pracuje nad swoim debiutanckim materiałem, który z dnia na dzień nabiera coraz bardziej realnych kształtów. - Pierwsze miejsce na podium jest ogromnym kredytem zaufania od ludzi...

 • Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję "X Factor"!

  ...100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy wygrał Dawid Podsiadło, który zdeklasował konkurencję w drugiej edycji programu "X Factor"!

 • Marcin Spenner kontra Dawid Podsiadło. Walka o kasę, prestiż i przyszłość

  Faworyzowany Dawid Podsiadło czy podopieczny Kuby Wojewódzkiego - Marcin Spenner? Który z wokalistów wygra drugą edycję "X Factor"?

 • Marcin Spenner kontra Dawid Podsiadło. Walka o kasę, prestiż i przyszłość

  Faworyzowany Dawid Podsiadło czy podopieczny Kuby Wojewódzkiego - Marcin Spenner? Który z wokalistów wygra drugą edycję "X Factor"?

 • "X Factor": Odsłona druga. Jaka to była edycja?

  Fantastyczny Dawid Podsiadło nie zamaskował ubytków drugiej polskiej edycji znanego na całym świecie programu "X Factor". Nuda na ekranie spowodowała, że oglądalność zaczęła pikować, a żenujące zachowanie Jarosława Kuźniara i Kuby Wojewódzkiego w finale przechyliło szalę w stronę porażki.

 • "X Factor": Dziś poznamy finałową trójkę

  Na placu boju zostali już tylko: Dawid Podsiadło i Ewelina Lisowska z drużyny Tatiany Okupnik, prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego Marcin Spenner oraz ostatni z zespołów Czesława Mozila - The Chance. Wydaje się, że karty zostały już dawno rozdane. Pewniakami do finału są Marcin Spenner i Dawid Podsiadło. Ten drugi już od wielu tygodni wymieniany jest - również przez nas - jako główny faworyt do...

 • Ewelina Lisowska odpadła z "X Factor"! Szansa dla The Chance

  Tak jak się spodziewano, Dawid Podsiadło i Marcin Spenner nie mieli problemów ze znalezieniem się w najlepszej trójce drugiej edycji show. Do nich miała według przewidywań dołączyć Ewelina Lisowska(...) z uczestnikami wystąpią Katie Melua, Amy MacDonald i zespół Brainstorm. Zgadzacie się z decyzją Kuby Wojewódzkiego? Czy Ewelina słusznie odpadła z "X Factor"?