• Informacje na temat:

  menadżer gwiazd

Artykuły na temat: menadżer gwiazd
 • "Na topie": Asystentka gwiazdy

  ...menadżera, jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Nie zgadza się z nim Maggie (Dakota Johnson), idealistyczna asystentka Davis, która marzy o karierze producentki. "Late Night", poprzedni film(...)" pierwsze skrzypce gra nie rozkapryszona gwiazda, a pracująca dla niej Maggie, starająca się zrealizować swe aspiracje zawodowe. Wcielająca się w nią Johnson po raz kolejny udowadnia, że jej warsztat...

 • Krawczyk odsłonił gwiazdę

  ...- Ja po prostu nic innego poza śpiewaniem nie potrafię robić - tłumaczył Krzysztof Krawczyk podczas uroczystości odsłonięcia pamiątkowej gwiazdy w Alei Gwiazd RMF FM.

 • Christine Baranski: Gwiazda "Mamma Mia!" spełnia swoje marzenia

  ...- Najczęściej gram osoby sławne, silne, bogate. Pracuję dobrze ubrana, w drogiej biżuterii – śmieje się Christine Baranski, jedna z gwiazd filmu "Mamma Mia!" oraz seriali "Żona idealna" i "Sprawa idealna". Teraz mając 66 lat, aktorka spełnia swoje największe zawodowe marzenia.

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

 • Zendaya już nie jest nastolatką. Gwiazda Disneya obchodzi 20. urodziny

  ...1 września 1996 w kalifornijskim mieście Oakland, na świat przyszła Zendaya Coleman. Postać znana głównie młodszemu pokoleniu, które młodość spędziło wpatrzone w ekran telewizyjny śledząc Disney Channel. Gwiazdka Disneya obchodzi dziś 20. urodziny. Kim właściwie jest Zendaya? Czy to kolejny produkt fabryki Disneya? Przypomnijmy, że jest ich wiele i dziś osiągają ogromne sukcesy. Miley Cyrus...

 • Gwiazdy muzyki powiedziały – lipiec 2017

  Na jakie tematy gwiazdy muzyki wypowiadały się w trakcie ostatniego miesiąca? Sprawdźcie nasze zestawienie.

 • Gwiazdy dołączają do obsady filmu o Arecie Franklin

  Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald i Saycon Sengbloh oraz Hailey Kilgore zagrają członków rodziny Arethy Franklin. Whitaker sportretuje wielebnego CL Franklina, ojca piosenkarki, który był jej menadżerem w początkach kariery, Wayans zagra Teda White'a, pierwszego męża gwiazdy, McDonald sportretuje mamę wokalistki, Barbarę Franklin, a Sengbloh i Kilgore zagrają siostry Franklin...

 • Basia Richard: Stylistka hollywoodzkich gwiazd

  Nigdy nie miałam klientki, z którą pracowałam tylko na poziomie zawodowym - mówi Basia Richard, stylistka hollywoodzkich gwiazd. Twierdzi, że na pewnym etapie współpracy zawsze pojawia się głębsza zażyłość - z wieloma gwiazdami połączyła ją prawdziwa przyjaźń. Najlepiej wspomina współpracę z Seleną Gomez i Sarah Hyland.

 • "Taniec z gwiazdami": Żora Korolyov o swojej partnerce

  Żora Korolyov powraca na parkiet "Tańca z gwiazdami" i ma nadzieję, że wraz ze swoją taneczną partnerką uda im się dotrzeć do finałowego odcinka. Przyznaje, że udział w show, choć pochłania dużo czasu, przynosi również wiele satysfakcji. W ósmej edycji programu będzie partnerował Martynie Kupczyk - architekt znanej widzom z programu "Nasz nowy dom".

 • Britney Spears gwiazdą serialu?

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, wraca do korzeni. Artystka, która debiutowała w muzyczno-komediowym programie "Klub Myszki Miki", chce znów związać się z małym ekranem. Piosenkarka poinstruowała już swojego menedżera, by znalazł serial, w którym mogłaby zagrać.

Zdjęcia na temat: menadżer gwiazd
Wideo na temat: menadżer gwiazd
 • Justyna Żyła o show-biznesie i negocjacjach honorarium w programie "Taniec z Gwiazdami"

  Justyna Żyła (35 l.) do polskiego show biznesu dostała się przypadkiem. Podczas rozmowy z naszym reporterem, zdradziła bardzo dużo! Czy ma menadżera? Kto pomagał jej negocjować stawki w „Tańcu z Gwiazdami”? Jak przebiegały rozmowy? Zobacz wideo!

 • Pobita gwiazda chciała się zabić

  Alexandra Stan, rumuńska gwiazda muzyki pop znana z takich hitów jak "Mr Saxobeat" czy "Lemonade", złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez swojego byłego menadżera Marcela Prodana, którego oskarża o pobicie. Przebywająca w szpitalu kobieta przez prawie 5 godzin była przesłuchiwana przez policję. Mundurowi poszukują teraz mężczyzny, by przedstawił swoją wersję wydarzeń. "Wierzyłam

 • Małgorzata Kożuchowska zdradza kulisy show-biznesu!

  Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała nam, na kim wzorowała swoją postać, jaki powinien być idealny menadżer gwiazd oraz... kto biega po rajstopy, kiedy w trakcie ramówki pójdzie w nich oczko!