• Informacje na temat:

  menadżera zespołu

Artykuły na temat: menadżera zespołu
 • Tom DeLonge odszedł z Blink-182. Koledzy z zespołu wściekli

  Grupa Blink-182 rozpoczęła poszukiwania nowego wokalisty po tym jak Tom DeLonge jednostronnie ogłosił, że odchodzi z zespołu. Muzycy formacji nie kryją swojego oburzenia.

 • Producenci zażądali wycięcia sceny seksu z biografii Eltona Johna

  ..."Rocketman" Dextera Fletchera, czyli biografia piosenkarza Eltona Johna, już niedługo zagości na ekranach polskich kin. Grający Johna Reida - kochanka i menadżera artysty - Richard Madden przyznał w jednym z wywiadów, że jedna ze scen bardzo nie przypadła do gustu producentom. Informacje ten potwierdził wcielający się w muzyka Taron Egerton.

 • Gdyby nie on, nie byłoby Paktofoniki

  Arkadiusz Jakubik zagrał w najnowszym filmie Leszka Dawida "Jesteś bogiem" menadżera legendarnej Paktofoniki, Gustawa. Aktor broni swojego bohatera twierdząc, że gdyby nie on, ten zespół nigdy by nie powstał.

 • Zmarł Robert Stigwood, producent znanych filmów muzycznych

  W wieku 81 lat odszedł Robert Stigwood, producent filmowy takich przebojów, jak "Gorączka sobotniej nocy" czy "Grease" oraz menadżer zespołu Bee Gees.

 • Gdzie są pieniądze?

  Pete Doherty, lider brytyjskiego zespołu Babyshambles, uważa, że interesy grupy są źle prowadzone przez menadżerów.

 • Tragiczny wypadek Viola Beach: Celowe działanie kierowcy?

  W nocy z soboty na niedzielę (13/14 lutego) w Sodertajle na przedmieściach Sztokholmu doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło 4 członków młodego brytyjskiego zespołu Viola Beach i ich menadżer. Szwedzka policja prowadząca śledztwo w sprawie podejrzewa, że kierowca samochodu mógł "działać celowo", choć nieco później złagodziła swoją wypowiedź.

 • Tragiczny wypadek Viola Beach: Wszyscy zginęli

  W nocy z sobotę na niedzielę (13/14 lutego) w Sodertajle na przedmieściach Sztokholmu doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło 4 członków młodego brytyjskiego zespołu Viola Beach i ich menadżer. Samochód, którym jechali, nie zatrzymał się przed zamykającym się mostem zwodzonym i spadł do kanału z wysokości blisko 25 metrów.

 • "Bohemian Rhapsody": Zwolniony reżyser Bryan Singer reaguje na Złoty Glob

  Najważniejszą nagrodę 76. ceremonii rozdania Złotych Globów, statuetkę dla filmu dramatycznego, nieoczekiwanie otrzymała biografia zespołu Queen "Bohemian Rhapsody". Swoją wdzięczność wyraził reżyser produkcji, Bryan Singer. Nie był on obecny na gali. Nikt go nie zaprosił. Został zwolniony podczas kręcenia filmu.

 • Barry White nie żyje

  ...rozwiodła. W 1974 roku muzyk ożenił się po raz drugi z członkinią zespołu Love Unlimited, Glodean James. Para miała wspólnie czwórkę dzieci, rozwiodła się w 1988 roku. W 1960 roku 16-letni White...

 • Jude Law i The Beatles

  Jude Law, najbardziej znany z roli w dramacie "Utalentowany pan Ripley", zdradził, że pracuje nad projektem filmu o Brianie Epsteinie - menadżerze zespołu The Beatles - i marzy o zagraniu tytułowej postaci. Obecnie jednak młody aktor gra w obrazie science fiction "A.I." w reżyserii Stevena Spielberga, a w przyszłym roku wystąpi w "Enemy at the Gates" Jeana Jacquesa Annauda ("Siedem lat w Tybecie").