• Informacje na temat:

  menadżerka piosenkarki

Artykuły na temat: menadżerka piosenkarki
 • Samantha Fox załamana po śmierci swojej partnerki i menadżerki

  ...i menadżerka, Myra Stratton, kilka dni temu przegrała walkę z rakiem. W komunikacie poproszono również o uszanowanie prywatności gwiazdy w tym trudnym dla niej czasie. Samantha Fox, znana m.in. z przeboju "Touch me", była w związku z Myrą Stratton od 16 lat. Wokalistka dopiero w 2003 roku przyznała oficjalnie, że jej menadżerka jest także jej partnerką życiową. Tym samym potwierdziła krążące od...

 • Anna Maria Jopek w Azji

  Wokalistka Anna Maria Jopek ma zaplanowaną na maj trasę po Azji. Gwiazda wystąpi m.in. w Dżakarcie, Singapurze i Tokio - poinformowała menadżerka piosenkarki, Joanna Drozda.

 • Menadżerka Dody była niańką

  Maja Sablewska ( 31 l.) na początku kariery była zdeterminowana, by nawiązać jakiekolwiek kontakty z ludźmi z show-biznesu. Kilka lat temu niańczyła dziecko Natalii Kukulskiej (31 l.).

 • Doda: "Afera majtkowa" trwa

  "Afery majtkowej" ciąg dalszy. "Super Express" poinformował o wystosowaniu pozwu przeciwko Dodzie i jej menadżerce Mai Sablewskiej.

 • Monika Kuszyńska została drugi raz mamą! Nikt nie wiedział o ciąży!

  Monika Kuszyńska (38 l.) ostatnio rzadziej pokazywała się w mediach i niewiele było wiadomo, co słychać u piosenkarki. Okazuje się, że powodem jej nieobecności była druga ciąża!

 • Chylińska planuje drugie dziecko?

  Czy Agnieszka Chylińska chce powiększyć rodzinę?

 • Ale sensacja! Kozidrak i Pietras wytrzymali bez siebie tylko rok!

  ...menadżerem.  Piosenkarka dwa lata temu postawiła na nowych, młodych współpracowników, pozwoliła, by nad jej wizerunkiem i kontaktami z mediami czuwała menadżerka takich gwiazd, jak Natasza Urbańska czy Doda...

 • Kelly Osbourne: "Nie jestem Britney"

  Kelly Osbourne, córka słynnego angielskiego wokalisty Ozzy'ego Osbourne'a, znajduje się w stanie wojny z jej wytwórnią płytową. We wtroek, 26 listopada, w Stanach Zjednoczonych ukazał się jej debiutancki album zatytułowany "Shut Up". Wydawca spodziewał się po słynnej nastoletniej piosenkarce nieco innego materiału, tymczasem główna zainteresowana stwierdziła, że nie będzie nagrywać płyt a'la Britney Spears, bo to nie w jej stylu.

 • Jan Nowicki: Dla żony nawet przeprowadzka!

  Jan Nowicki (80 l.) kompletnie stracił głowę dla swojej nowej żony. Dla niej zdecydował się na kolejną życiową rewolucję. Aktor nie zapomina jednak o swojej rodzinie. Szczególnie o wnuku, który jest owocem miłości jego syna Łukasza i piosenkarki Haliny Mlynkovej. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" wyjawił o nim coś zaskakującego...

 • Edyta Górniak: Fajna dziewczyna?

  Skromna, nieśmiała, pełna obaw, ale także pracowita, koleżeńska i niezwykle obowiązkowa - taką siebie prezentuje nam dziś Edyta Górniak.