• Informacje na temat:

  merry christmas

Artykuły na temat: merry christmas
 • Shakin' Stevens przed koncertami w Polsce. "Merry Christmas Everyone" i skarpety pod choinkę

  ..."To taki typ piosenki, który może zdobyć listy przebojów" - mówi Shakin' Stevens o utworze "Merry Christmas Everyone", który do dziś znajduje się w czołówce najpopularniejszych świątecznych przebojów.

 • Robbie Williams z prezentem pod choinkę: Posłuchaj świątecznej płyty "The Christmas Present"

  Rod Stewart, Bryan Adams, Jamie Cullum i bokser Tyson Fury to niektórzy goście, którzy pojawili się na płycie "The Christmas Present". Pierwszy w karierze świąteczny album Robbiego Williamsa w piątek (22 listopada) trafił do sprzedaży.

 • Mariah Carey królową Spotify. "All I Want For Christmas" z rekordem!

  Prawie 11 milionów odtworzeń zaliczył 24 grudnia świąteczny przebój Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You". Amerykańska wokalistka tym samym pobiła poprzedni rekord należący do zmarłego rapera XXXTentaciona i jego utworu "Sad!".

 • Ostatnie Boże Narodzenie z Robinem Williamsem

  Pojawił się zwiastun filmu "A Merry Friggin' Christmas", w którym jedną ze swych ostatnich ról zagrał Robin Williams.

 • Shakin' Stevens: Pięć ciekawostek przed koncertami w Polsce

  ..."Cry Just a Little Bit", "You Drive Me Crazy", "Teardrops", "Oh Julie!" i świąteczna piosenka "Merry Christmas Everyone" to jedne z największych przebojów Shakin' Stevensa. Walijski wokalista powróci do Polski pod koniec lutego 2019 r. na dwa koncerty w ramach trasy "Greatest Hits - And More".

 • Francuski kandydat do Oscara

  Dramat wojenny "Merry Christmas" będzie reprezentował Francję w walce o przyszłoroczną oscarową nominację. Reżyserem filmu jest Christian Carion. 78. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się 5 marca 2006 roku.

 • Annie Lennox: Świąteczny róg obfitości

  ..."A Christmas Cornucopia" ("Bożonarodzeniowy róg obfitości") to tytuł świątecznej płyty Annie Lennox. U nas możecie już zobaczyć teledysk do kolędy "God Rest Ye Merry Gentlemen" .

 • Taneczne kolędy od Ritchiego Blackmore'a

  Blackmore's Night, grupa Ritchiego Blackmore'a, byłego gitarzysty Deep Purple i Rainbow, na początku listopada wyda specjalny, świąteczny album "Winter Carols". Na płytę trafi 12 bożonarodzeniowych kolęd, w tym m.in. "We Wish You Merry Christmas".

 • Mariah Carey na Broadway'u

  Mariah Carey chce zadebiutować na Broadway'u. W tym celu amerykańska piosenkarka pisze scenariusz musicalu, który oparty jest na piosenkach pochodzących z jej własnej bożonarodzeniowej płyty "Merry Christmas", wydanej w 1994 roku.

 • Robbie Williams: Świąteczny koncert w Toruniu dla TVP

  ...8 grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbędzie się nagranie występu Robbiego Williamsa i jego zespołu dla Telewizji Polskiej. Brytyjski wokalista wykona świąteczne klasyki oraz nowe utwory ze swojej płyty "The Christmas Present".

Dyskusje na temat: merry christmas