• Informacje na temat:

  meryl streep kopciuszek

Artykuły na temat: meryl streep kopciuszek
 • Meryl Streep w baśniowym musicalu?

  Meryl Streep pojawiła się na liście potencjalnych kandydatek do roli w ekranizacji broadwayowskiego musicalu "Into the Woods". Za kamerą ma stanąć Rob Marshall ("Chicago").

 • Depp to piekarz, Streep to wiedźma

  Johnny Depp ("Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", "Turysta", "Co gryzie Gilberta Grape'a?") i Meryl Streep ("Mamma Mia!", "Wybór Zofii", "Diabeł ubiera się u Prady") negocjują role w disneyowskiej ekranizacji musicalu "Into the Wood".

 • Meryl Streep znów niedobra dla Emily Blunt

  Brytyjska aktorka Emily Blunt znów stanie przed kamerą z legendą kina - Meryl Streep. Obie panie, które poznały się na planie przebojowej komedii "Diabeł ubiera się u Prady", zagrają w filmowej wersji baśniowego musicalu "Into The Woods".

 • Meryl Streep: Kobieca siła bijąca z ekranu

  Aktywnie walczy o prawa kobiet, słynie z feminizujących wypowiedzi, wspiera inicjatywy równościowe. A do tego jest najsłynniejszą kobietą w Hollywood. Nie ulega wątpliwości, że role Meryl Streep zawsze są czymś więcej niż tylko zwykłym wcieleniem się we wskazaną postać.

 • "Tajemnice lasu" na Blu-ray i DVD

  ..."Tajemnice lasu", trzykrotnie nominowany do Oscara musical w reżyserii Roba Marshalla, debiutuje 3 lipca na Blu-ray i DVD. W tym wyjątkowym filmie, w którym spotkały się Kopciuszek, Czerwony Kapturek i Roszpunka, występuje plejada hollywoodzkich gwiazd, m.in. Meryl Streep, Anna Kendrick, Johnny Depp, Emily Blunt oraz Chris Pine.

 • Najsłynniejsze filmowe pary

  To oni sprawiają, że na ekranie iskrzy. Wspominając "Między słowami" mamy przed oczami Scarlett Johansson i Billa Murray'a. Czy ktoś pamiętałby o "Pożegnaniu z Afryką", gdyby nie przejmujące kreacje Meryl Streep i Roberta Redforda? Jako że lato sprzyja zakochanym, może warto przypomnieć sobie, jak kochają się filmowi bohaterowie.

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun musicalu fantasy Roba Marshalla ("Chicago", "Nine - Dziewięć") "Tajemnice lasu", w którym w głównych rolach możemy oglądać m.in. Meryl Streep i Johnny'ego Deppa.

 • Weekend w kinie: Na wyspie, w szpitalu i w zoo

  ...samym miejscu zastajemy Sophie Sheridan (Amanda Seyfried), córkę Donny, która rozpacza po śmierci matki (Meryl Streep). Wspiera ją Sam (Pierce Brosnan), jeden z trzech możliwych ojców dziewczyny(...) młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna - każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią...

 • "Tajemnice lasu": Baśnie braci Grimm w gwiazdorskiej obsadzie

  ...magicznych ziaren fasoli z warzywnika swojej sąsiadki Czarownicy (w tej roli znakomita jak zawsze Meryl Streep, nominowana za tę kreację do Oscara). Za utratę drogocennych ziaren Czarownicę ukarano klątwą(...) i jego Żonie rodzi się dziecko, którego tak pragnęli. Kopciuszek wyswobadza się spod jarzma złej Macochy i wychodzi za Księcia. Roszpunkę z wieży wyswobadza inny Książę, a ogromna fasola, która wyrosła...