• Informacje na temat:

  męski zapach

Artykuły na temat: męski zapach
 • Damsko-męski galimatias

  ...rozmówca powoli otwiera się i opowiada o sobie. Scenografia "Pakozetki" przypomina do złudzenia warsztat samochodowy. Czy podoba się to pani gościom? - Różnie. Krystian Wieczorek przyznał, że ten 'męski' świat jest mu zupełnie obcy - nie ma nawet prawa jazdy. A poza tym nie podobał mu się zapach smaru. Radek Majdan poczuł się tu wyśmienicie, z kolei Piotr Najsztub od razu położył się na kozetce. Jak...

 • Rihanna kocha męskie perfumy

  Rok temu Rihanna poszła w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Barbadoska piękność nie zamierza jednak poprzestać na kobiecym zapachu Rebl Fleur. Piosenkarka ma w planach wydanie nowych perfum, tym razem z myślą o mężczyznach.

 • Męskie rozdanie w "The Voice of Poland"

  ..., sprawdzenie, czy "wszystko działa na łączach". W charakteryzatorni uczestników, makijażystka - Ewa Gil - "tworzy metamorfozy". W powietrzu unosi się charakterystyczny zapach pudru, "fruwają" sztuczne(...) niego właśnie, również świetna wokalnie - Martyna Ciok. Szykuje się więc prawdziwie męskie rozdanie. Na razie jednak, mamy cztery żywioły, które może powinny - jako finaliści - zaśpiewać zróżnicowanym...

 • Nowa rola Orlando Blooma

  Gwiazdor filmów z serii "Piraci z Karaibów" - Orlando Bloom - wystąpi w nowej kampanii firmy Hugo Boss. Aktor będzie firmował w Europie swoim wizerunkiem najnowszy zapach dla mężczyzn - "BOSS Orange".

 • Scorsese reżyseruje dla Chanel

  Laureat Oscara, Martin Scorsese, po raz kolejny będzie kreował twardy, męski wizerunek. Tym razem jego dzieło będzie miało nieco mniejszy i krótszy wymiar. Wybitny reżyser podjął się zadania wyreżyserowania krótkiego filmu reklamowego nowego męskiego zapachu Chanel.

 • Pozwali gwiazdę. Dlaczego?

  Piosenkarka Beyonce Knowles została pozwana do sądu przez firmę Abercrombie & Fitch. Koncern odzieżowy twierdzi, że plany wypuszczenia przez artystkę zapachu o nazwie Sasha Fierce naruszają należący do kompanii znak firmowy.

 • Daria Widawska: Księżniczka wojująca

  Aktorstwo to dla niej zawód i pasja. W teatrze lubi nawet... zapach zakurzonych kotar i skrzypienie desek sceny, a w jej domu nie ma podziału na prace męskie i kobiece. Miłość do pracy Daria Widawska sprawiedliwie dzieli z miłością do rodziny.

 • Pacino i Farrell w thrillerze

  Hollywoodzki gwiazdor Al Pacino ( "Męska gra" , "Zapach kobiety", "Ojciec chrzestny" ) i młody irlandzki aktor Colin Farrell ( "War Zone" , "Minority Report", "Tigerland") zagrają wspólnie w wysokobudżetowym thrillerze "The Farm". Produkcja rozpocznie się 1 listopada tego roku.

 • Keira Knightley odkryła swą kobiecość

  Keira Knightley dziś jest obiektem pożądania milionów mężczyzn, ale we wczesnej młodości nie czuła się kobieco. Wizerunek chłopczycy podkreślała, używając męskich wód toaletowych. Dopiero prezent przekonał ją do "bycia kobietą".

 • "Smutek to też piękne uczucie"

  O zapachu czarnych róż, wyobraźni, emocjonalnym striptizie i płycie podzielonej na rozdziały muzycy fińskiej grupy The Rasmus: wygadany wokalista Lauri Ylönen i wtrącający od czasu do czasu swoje trzy grosze perkusista Aki Markus Hakala opowiedzieli Justynie Tawickiej.