• Informacje na temat:

  męskie reklamy

Artykuły na temat: męskie reklamy
 • Najbardziej żenujące reklamy z udziałem gwiazd

  Gwiazdy małego i dużego ekranu podczas przerwy w zdjęciach do kolejnego filmu czy serialu często dają się skusić i biorą udział w reklamach. Niestety, w większości przypadków rezultat często przynosi skutki odwrotne od zamierzonych. Oto najbardziej żenujące reklamy, w jakich wystąpili popularni aktorzy.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Nie będzie 2. serii "Reguł gry"

  Mamy złą wiadomość dla fanów "Reguł gry". Serial nie doczeka się kontynuacji. Powód? Kryzys na rynku reklamy...

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan chcą stworzyć własną markę!

  Specjaliści od marketingu i reklamy okrzyknęli już Małgorzatę Rozenek (36 l.) i Radka Majdana (42 l.) "polskimi Beckhamami"! Para nie ukrywa, że bardzo pasuje im to określenie.

 • Aleksandra Kisio i Kevin Spacey: Wspólna pasja?

  Aleksandra Kisio bardzo dobrze wspomina pracę na planie reklamy u boku Kevina Spaceya. Aktorka cieszy się, że udało im się odkryć wspólną pasję - jazdę na nartach. Przy okazji współpracy aktorka zaobserwowała też różnice w zwyczajach aktorów polskich i amerykańskich na planie filmowym.

 • Mistrzowie podrywu. Część I

  Któż z męskiej części czytelników nie chciałby być, choć przez chwilę, mistrzem podrywu, któremu nie oprze się nawet kobieta z marmuru? I któż nie zastanawia się czasem dlaczego niektórym tak łatwo przychodzi żeglowanie wśród fal żeńskiej części społeczeństwa. Zwłaszcza serialowym podrywaczom.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (26-28 listopada) na ekranach polskich kin zadebiutuje aż siedem tytułów: animacja Tomka Bagińskiego "Sztuka spadania" , amerykański film science-fiction "Sky Kapitan i świat jutra" , thriller "Apartament" oraz komedie "Zły Mikołaj" , "Święta Last Minute" , "Hotel Splendide" i "Męskie sekrety" .

 • Basia Kurdej-Szatan i Piotr Adamczyk: Kulisy zaskakującej przyjaźni

  ...zwraca też na męskie spojrzenie. - Musi być ciepłe, mądre i trochę figlarne - tłumaczy. Taki wzrok odnalazła też u Adamczyka. W ubiegłym roku para miała okazję lepiej się poznać i zaprzyjaźnić(...) Szlachetna Paczka, to właśnie w czasie kręcenia reklamy spędzili ze sobą więcej czasu. Adamczyk wówczas jeszcze lizał rany po rozstaniu z Weroniką Rosati. Bolały go jej zarzuty, że nie wywiązywał się ze...

 • Agnieszka Chylińska "Kobietą Roku"

  Telewizja TVN Turbo już po raz siódmy zorganizowała plebiscyt Męska Rzecz. Oprócz najlepszych męskich produktów w ostatnich dwunastu miesiącach, wybrano również Kobietę Roku. Wyróżnienie to otrzymała Agnieszka Chylińska.

Wideo na temat: męskie reklamy
 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

 • Niewierni

  Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem "Zakochanego Paryża" i "Zakochanego Nowego Jorku" - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. Gilles Lellouche i zjawiskowa Sandrine Kiberlain. Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia...

 • Siostra Mozarta

  Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Tym razem nie chodzi o typowe relacje damsko-męskie a o rodzeństwo Mozartów. Siostra Wolfganga Amadeusza Mozarta posiada niebanalny talent muzyczny. Dla swojego ojca jest jednak tylko siostrą swojego dużo zdolniejszego brata. A na domiar złego - jest kobietą. XVIII wiek, w którym umiejscowiona jest akcja, nie sprzyja emancypacji. Nannerl, jak zwykło się do niej mówić, próbuje odnaleźć się w czasach, w których przyszło jej żyć, ale...

Dyskusje na temat: męskie reklamy