• Informacje na temat:

  męskie spojrzenie

Artykuły na temat: męskie spojrzenie
 • ​"Klan": Aldona Orman lubi się podobać

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", doskonale wie, jak przyciągać męskie spojrzenia... Jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek, a figury - choć dawno już stuknęła jej czterdziestka - może jej pozazdrościć niejedna nastolatka!

 • Elisabeth Moss na dużym ekranie

  Już 3 października do polskich kin trafi komediowa, przewrotna opowieść o relacjach damsko-męskich - "Czworo do pary". W roli głównej, obok Marka Duplassa ("Siostra twojej siostry"), oglądać będziemy Elisabeth Moss znaną do tej pory przede wszystkim z seriali "Mad Men" i "Tajemnice Laketop".

 • Królowa Elżbieta II była wściekła na męża! Prawda po latach wyszła na jaw!

  ...księcia z kolegami, którzy mu towarzyszyli w podróży. Jak wynikało z prasowej relacji, nie były to czysto męskie rozrywki, jak polowania czy sportowe rozgrywki. Autor artykułu donosił, że nocami widywano...

 • "Dama z Seulu" na otwarcie festiwalu Pięć Smaków

  8. edycja festiwalu Pięć Smaków rozpocznie się 12 listopada uroczystą projekcją niezwykłej "Damy z Seulu" Jina Janga.

 • "Barwy szczęścia": Jerzy zaproponuje wnukowi... seksedukację i pomoc w zrozumieniu kobiet!

  Jerzy (Bronisław Wrocławski) po raz kolejny zabierze się za... edukację seksualną swojego wnuka. Zadeklaruje Kacprowi (Jakub Szlachetka) pomoc w objaśnianiu relacji damsko-męskich oraz uświadomi mu, jakich facetów szukają kobiety!

 • "Książę": Specjalny pokaz filmu o Grotowskim

  11 października w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się specjalny pokaz filmu "Książę" w reżyserii Karola Radziszewskiego - nietypowej biograficznej opowieści o Jerzym Grotowskim.

 • Piotr Adamczyk: Jak wyglądają jego relacje z włoską pięknością?

  ...kobiet. Greta, jedna z popularniejszych włoskich aktorek, przyciąga męskie spojrzenia. Zauważył to sam reżyser serialu. Jak dowiedzieli się dziennikarze "Dobrego Tygodnia" od osoby z ekipy i co...

 • "Love" Gaspara Noé: Erekcja i łzy

  Pojawił się pierwszy plakat reklamujący nową produkcję Gaspara Noé - "Love". Fani reżysera "Nieodwracalnego" i "Wkraczając w pustkę" znów będą mogli liczyć na ekstremalne emocje.

 • Jak uwieść wielką gwiazdę?

  Na jedne kobiety działają czułe słówka, na inne miłe gesty, jeszcze inne zdobyć można bukietem róż czy zaproszeniem na romantyczny spacer przy blasku księżyca. Czasem wystarczy jedno spojrzenie(...) z charakterystycznym "tym czymś", czym natychmiast zwracają na siebie uwagę kobiet. Nie lubię mężczyzn nachalnych. Umiar i takt to rzadkie męskie cechy, więc pewnie dlatego tak wysoko je cenię - mówi Beata...

 • "Głosy" : Niech mówią, mówią, że...

  "Głosami", czyli swoim czwartym filmem w karierze, Marjane Satrapi potwierdza dwie rzeczy: raz, że jest świetną reżyserką, dwa - że doskonale potrafi adaptować się do nowych miejsc i warunków.

Zdjęcia na temat: męskie spojrzenie
Wideo na temat: męskie spojrzenie
 • Internetowy sitcom "Kumple" z gwiazdorską obsadą!

  "Kumple" to komediowy sitcom przedstawiający perypetie dwójki singli żyjących w dużym mieście. Opowiada o relacjach damsko męskich widzianych oczyma dwóch kumpli. O ich sposobach komunikacji, podrywaniu i spojrzeniu na płeć przeciwną. O relacjach, które tworzone często w przestrzeni wirtualnej internetu w zderzeniu z rzeczywistością zazwyczaj doprowadzają do nieprawdopodobnie śmiesznych sytuacji. Autorem pomysłu i scenariusza jest Adam Molak a w rolach głównych zobaczymy: Joannę Jabłczyńską,...

Dyskusje na temat: męskie spojrzenie
 • Re:

  oj ten jego glos!!!!!!!! auuuuuu:) to jest to co kobiety lubią najbardziej!!!!! a te jego spojrzenie........ co tu duzo gadac, biore Go w posiadanie nawet z tymi jego kurzymi łapkami:))))))) tylko niech ten sweterek odrzuci hen, bo mam nerwy na tego typu wdzianko męskie:)))))