• Informacje na temat:

  męskie wdzięki

Artykuły na temat: męskie wdzięki
 • Anna Prus: Kobiecy wdzięk w mundurze lotniczym

  "Uczy się latać i chce zostać pilotką. Podczas, kiedy inne kobiety noszą się bardzo kobieco, Jagoda woli swój mundur lotniczy" - Anna Prus charakteryzuje postać, którą kreuje w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

 • Madonna prowokuje w męskim wydaniu "Vogue'a"

  Madonna znów prowokuje. Odważna sesja zdjęciowa 55-letniej artystki ozdobiła najnowsze wydanie "L'Uomo Vogue" - magazynu mody... dla panów . Z okładki gwiazda spogląda odziana w męski garnitur, a wewnątrz numeru prezentuje swoje kobiece wdzięki.

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!

 • Najpierw okładka w "Playboyu", teraz kolacja w "Hell's Kitchen"

  W maju pokazała swoje seksowne wdzięki w magazynie "Playboy". Dziś Karolinę Pilarczyk - "Królową Polskiego Driftu", zobaczymy w "Piekielnej Kuchni".

 • "Szczęście świata": Wszyscy pożądają Karoliny Gruszki

  Jest już zwiastun nowego filmu Michała Rosy. "Szczęście świata" to pełna magii, humoru i wzruszeń historia mieszkańców niezwykłej kamienicy - pięknej Róży, zauroczonych nią mężczyzn i kobiet, zazdrosnych o jej wdzięki.

 • Karolina Gruszka zachwyca niczym Amelia

  ...​"To film dla osób lubiących kino subtelne i nastrojowe" - mówi Karolina Gruszka w wideo-wywiadzie promującym "Szczęście świata". Najnowsza produkcja Michała Rosy, to pełna magii, humoru i wzruszeń historia mieszkańców niezwykłej kamienicy - pięknej Róży, zauroczonych nią mężczyzn i kobiet, zazdrosnych o jej wdzięki.

 • Najbardziej seksistowski program w historii telewizji?

  Duński program telewizyjny, w którym dwaj mężczyźni komentują wdzięki rozbierającej się przed nimi kobiety, spotkał się z zarzutami o promowanie seksizmu. Formatu broni pomysłodawca show, juror duńskiego "X Factora" Thomas Blachman.

 • Gemma Arterton: Nadzwyczajna dziewczyna

  Ma talent, ambicję i wdzięk. Nie boi się wyzwań. Do roli jest w stanie wyrzeźbić sylwetkę, choć, jak sama podkreśla, nie lubi siłowni i ćwiczeń. Potrafi też w kilka miesięcy perfekcyjnie nauczyć się języka obcego. Głośno mówi o prawach kobiet i o problemach w Hollywood. Gemma Arterton, którą obecnie możemy podziwiać w komedii "Zwyczajna dziewczyna", jest zdecydowanie w najlepszym momencie swojej kariery.

 • Arkadiusz Jakubik: Do trzech razy sztuka!

  ...na kobiece wdzięki sierżant Bogdan Petrycki... "Petrycki otrzymał tę nagrodę za wdzięk, urok osobisty, bezpretensjonalność i za ilość ćwiczeń gimnastycznych, które musiał wykonać na ekranie. To...

 • Polska komedia - będzie śmiesznie?

  ...m.in.: łasy na pieniądze i niewieście wdzięki leśniczy, seksowna uczennica, dociekliwy ksiądz, przedstawiciel adwokatury (zagrał go Jan Nowicki) i oryginalny szef stacji benzynowej (Andrzej Grabowski...

Zdjęcia na temat: męskie wdzięki