• Informacje na temat:

  messi z kobieta

Artykuły na temat: messi z kobieta
 • Leo Messi i Antonella Roccuzzo jednak się nie pobiorą?

  ...​Zaskakujący zwrot akcji ws. ślubu Lionela Messiego (29 l.) i Antonelli Roccuzzo (28 l.)! Okazuje się, że zakochani najprawdopodobniej chcą się pobrać z początkiem czerwca, ale te plany mogą popsuć zawodowe obowiązki piłkarza. Właśnie wtedy ma odbyć się finał piłkarskiej Ligi Mistrzów.

 • Skandal na ślubie Messiego. Wszystko przez kreację matki piłkarza! Przesadziła?

  Leo Messi (30 l.) niedawno oficjalnie sformalizował swój związek z Antonellą Roccuzzo (29 l.). Para wzięła ślub, a na uroczystość przybyli ich przyjaciele i krewni. Jednak, jak można wyczytać w zagranicznych mediach, wydarzenie zostało przykryte przez skandal.

 • "Barwy szczęścia": Czas kobiet - rozmowa z Modestem Rucińskim

  Ogląda pan mundial? - O tak! Jestem kibicem, gram z Tymonem (syn aktora - przyp. red.) w piłkę, wczoraj mieliśmy nawet mecz rodzice kontra chłopcy. Jeśli chodzi o kluby, uwielbiam FC Barcelonę, z piłkarzy stawiam na Leo Messiego, podoba mi się jego rywalizacja z Ronaldo. Mamy w domu dużą ścianę, pomalowaną farbą do tablic, na której zapisujemy każdy wynik. W miarę możliwości staram się nie...

 • "Galeria": Wytrwa do końca

  ..., ewentualnie, co robić, kiedy zacznie rządzić w domu (śmiech). Nasz Messi jest uroczy, dobrze ułożony, rzadko szczeka, więc nie przysparza sąsiadom kłopotu. Wszyscy go lubią. Nawet duże psy. Dzięki spacerom...

 • Shakira urodziła drugiego syna

  W czwartek (29 stycznia) na świat przyszło drugie dziecko kolumbijskiej wokalistki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

 • Monika Kwiatkowska o serialu "Galeria"

  Jej bohaterka - Ewa tylko pozornie jest słabą, kruchą kobietą. Kiedy trzeba, potrafi być twarda i nieugięta. - Zrobi wszystko, by sprawca śmierci jej ukochanej siostry został ukarany. Chodzi jej o zasady, o sprawiedliwość - mówi aktorka.

 • Gwiazdy i celebryci w Wenecji

  Catherine Deneuve, Uma Thurman, Al Pacino, Ethan Hawke i Emma Stone - to największe gwiazdy zakończonego w sobotę, 6 września, 71. festiwalu filmowego w Wenecji. Jak co roku na czerwonym dywanie pojawiły się też włoskie "gwiazdki" i celebryci.

 • Filmowa wizja futbolu

  Piłka nożna dominuje w ostatnim czasie na ekranach polskich telewizorów. Dzięki mundialowi w RPA na konto TVP, wpłynęły już miliony złotych. Fenomen tej dyscypliny sportu starają się też czasem wykorzystywać także filmowcy. Oto kilka najbardziej spektakularnych prób zmierzenia się z tematem.