• Informacje na temat:

  metaliczna skóra

Artykuły na temat: metaliczna skóra
 • "Przy ogniu zaś Drużyna"

  "Drużyna A" ("The A-Team"), reż. Joe Carnahan, USA 2010, dystrybutor Imperial - Cinepix, premiera kinowa 11 czerwca 201o roku.

 • Co to jest kino ekstremalne?

  "Film Argentyńczyka Lisandra Alonso nawet na festiwalu Era Nowe Horyzonty, gdzie pokazywany był dwukrotnie, wzbudził reakcje skrajne. Dlaczego? W Los Muertos właściwie nie ma fabuły" - pisze w "Gazecie Wyborczej" Paweł T.Felis. Dlaczego więc warto się na niego wybrać?

 • Karen Gillan: Piękna, błękitna i krwiożercza

  ..., podczas której jej skóra malowana była na błękitny kolor, a twarz ozdabiana metalicznymi elementami. Później trzeba było poświęcić kolejne pół godziny na wciskanie się w ultra-obcisły kostium...

 • Efekty specjalne wszech czasów

  Istnieją sceny, które przeszły do historii kina - takie, które wywołują dreszcze i zaciekawienie jeszcze długo po opuszczeniu kinowego fotela. Filmowi eksperci z Discovery Science wybrali 10 najsłynniejszych efektów specjalnych w historii filmów science-fiction. Nietrudno odgadnąć, która produkcja zajęła miejsce pierwsze.

 • Wystartował festiwal Primavera Sound w Barcelonie (relacja)

  To już czternasta edycja międzynarodowego festiwalu w samym sercu Katalonii. W tym roku na Primaverę przyjechało ponoć sto tysięcy ludzi. A mają oni okazję wybierać koncerty spośród niemal 300 wykonawców. Impreza ma miejsce nad samym morzem, w Parc del Forum de Barcelona. Ale nie tylko.

 • "Diabelskie i anielskie"

  Grupa Hey to nadal jedna z gwiazd rodzimego rocka. Na początku lat 90. jej płyty rozchodziły się w nakładach idących w dziesiątki tysięcy egzemplarzy, a utwory błyskawicznie podbijały listy przebojów. Po rozstaniu z gitarzystą Piotrem Banachem kariera grupy nieco straciła tempo, ale zespół nadal cieszył się uznaniem fanów. Banacha zastąpił Paweł Krawczyk, prywatnie partner wokalistki Kasi Nosowskiej. Pod koniec listopada 2005 roku, po dwuletniej przerwie, ukazała się ósma studyjna płyta...