• Informacje na temat:

  metallica koncert w polsce 2014

Artykuły na temat: metallica koncert w polsce 2014
 • Babymetal zagra koncert w Polsce

  ..."Babymetal" ukazał się w 2014 roku. W październiku 2019 zespół podzielił się swoją najnowszą płytą - "Metal Galaxy". Album szybko znalazł się na szczycie listy Top Rock Album magazynu "Billboard" - do tej(...) okazję supportować już takie gwiazdy jak   Red Hot Chili Peppers, Metallica czy Guns N' Roses. "Babymetal jest obecnie jednym z najbardziej unikatowych metalowych doświadczeń na świecie" - twierdzi...

 • Warszawa: Metallica na Sonisphere 2014!

  Do programu letnich festiwali w Polsce powraca Sonisphere. Główną gwiazdą imprezy (11 lipca 2014 r.) będzie legenda metalu - Metallica!

 • Epica i Apocalyptica na wspólnej trasie. Koncert w Polsce w 2020 r.

  Symfometalowa grupa Epica z Holandii oraz fińscy wiolonczeliści z zespołu Apocalyptica ruszą we wspólną trasę koncertową "The Epic Apocalypse Tour". 6 listopada wystąpią razem w klubie Progresja w Warszawie.

 • Metallica na Sonisphere Festival 2014. Młodość Jamesa Hetfielda - fragment biografii

  W piątek, 11 lipca, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Sonisphere Festival 2014. Główną gwiazdą imprezy będzie legendarna Metallica. Z okazji tego występu na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment książki "Metallica. Bez przebaczenia", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa In Rock. Wybrany przez nas fragment opowiada o dorastaniu wokalisty i gitarzysty...

 • Sonisphere Festival 2014, Warszawa: Metallica na żądanie (relacja, setlista)

  W piątek, 11 lipca, na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpiła legenda thrash metalu - słynny amerykański zespół Metallica. W ramach Sonisphere Festival 2014 zaprezentowali się także: Chemia, Kvelertak, Anthrax i Alice in Chains.

 • Metallica na Stadionie Narodowym w Warszawie. Startuje Sonisphere Festival 2014

  W piątek (11 lipca) na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się święto dla fanów metalu. Gwiazdą czwartej edycji Sonisphere Festival jest Metallica.

 • Grammy: Metallica zagra z chińskim pianistą Lang Langiem

  To nie pierwszy raz kiedy Metallica decyduje się na fuzję rocka z muzyką klasyczną. Teraz, na potrzeby gali Grammy 2014, kwartet podjął współpracę z chińskim wirtuozem fortepianu Lang Langiem.

 • 12 koncertów, o których będzie głośno w 2018 r.

  Fani muzyki tradycyjnie mają już twardy orzech do zgryzienia, jak poradzić sobie z bogactwem wyboru - w ciągu kilku najbliższych miesięcy do Polski na koncerty przyjadą światowe gwiazdy muzyki.

 • Kogo usłyszymy w Polsce w 2014 roku?

  The Black Keys, Pearl Jam, Sixto Rodriguez, Black Sabbath, Soundgarden, Tori Amos, Skunk Anansie, Backstreet Boys - ci artyści zagrają nam w 2014 r. Ponadto odbędą się imprezy cykliczne: Warsaw Summer Jazz Days czy Orange Warsaw Festival.

 • Suicidal Tendencies na klubowym koncercie w Polsce

  ...) i Michael Morgan (bas), który w 2014 r. zastąpił zmarłego Tima "Rawbiz" Williamsa. Bilety na koncert w Krakowie kosztują 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu występu).(...)Po styczniowym występie przed Slipknot w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) Amerykanie powracają na klubowy koncert do Polski. Suicidal Tendencies to legenda muzyki hardcore-punk założona w 1981 roku...