• Informacje na temat:

  metallica o koncercie w polsce

Artykuły na temat: metallica o koncercie w polsce
 • Metallica – legenda heavymetalu na koncercie w Polsce

  Najpopularniejsi i najbardziej wpływowi Metallica działa na scenie od 37 lat i w tym czasie osiągnęła oszałamiający sukces - sprzedała setki milionów płyt, wydała 12 albumów studyjnych i otrzymała(...) zupełnie nowy styl - thrash metal o surowym, agresywnym brzmieniu, "Master of Puppets" uchodzi z kolei za najlepszy album heavymetalowy wszech czasów, a "Metallica", czyli tak zwany Czarny Krążek, uczyniła...

 • Metallica: Bootleg z koncertu

  Jak poinformował nas polski fan club Metalliki "Overkill.pl", zespół uruchomił podstronę na swojej oficjalnej witrynie (www.metallica.com), na której daje swoim fanom możliwość zamówienia bootlegu tuż po koncercie wraz z okładką do wydrukowania. Oczywiście nie za darmo.

 • Metallica w Polsce!

  Jak poinformował nas polski fan klub grupy Metallica , 31 maja zespół wystąpi po raz kolejny w Polsce. Koncert odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety - w cenie od 95 zł do 150 złotych - mają pojawić się w sprzedaży od 2 lutego.

 • Roman Kostrzewski: Jak Metallica piła w Polsce

  ...tysięcy ludzi - a tu pełny Spodek... Metallica była wtedy bardzo zaskoczona ogromem zapotrzebowania na tę muzykę. Podobno po koncercie Kata Hetfield stwierdził, że utwór "Porwany obłędem" jest za(...) i bezlitośnie rozprawia się ze stereotypem "satanisty". Poniżej prezentujemy fragment książki poświęcony pamiętnemu koncertowi Kata przed grupą Metallica . 1986 rok zakończyliście sylwestrową imprezą...

 • Pracowity rok Metalliki

  Metallica ogłosiła pierwsze plany koncertowe na 2010 rok. Zespół najpierw wybierze się do Ameryki Południowej, później przyleci do Europy.

 • Metallica w Chorzowie

  W poniedziałek, 31 maja, na Stadionie Śląskim w Chorzowie, zaprezentowała się polskim fanom ciężkiego grania amerykańska formacja Metallica. Była to już szósta wizyta kalifornijskiego kwartetu w Polsce, a pierwsza z nowym basistą, Robertem Trujillo w składzie. Przed gwiazdą wieczoru zagrał polski Vader i wzbudzający spore kontrowersje amerykański Slipknot.

 • Metallica przed koncertem w Warszawie: Czy dach będzie otwarty?

  W środę (21 sierpnia) na PGE Narodowym w Warszawie zagra zespół Metallica. Co usłyszą polscy fani?

 • Metallica: Bilety na koncert w Polsce wyprzedane błyskawicznie

  Polacy kochają grupę Metallica. Organizatorzy kolejnego koncertu w Polsce (21 sierpnia 2019 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie) poinformowali, że niemal wszystkie wejściówki zostały wyprzedane w kilka godzin.

 • Metallica powraca do Polski. Znamy szczegóły koncertu

  ...28 kwietnia 2018 r. w Tauron Arenie Kraków zagra słynna grupa Metallica.

 • Metallica powraca do Polski na jeden koncert

  ...21 sierpnia 2019 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie wystąpi grupa Metallica w ramach trasy "Worldwired Tour 2019".