• Informacje na temat:

  metamorfoza anna guzik

Artykuły na temat: metamorfoza anna guzik
 • Anna Guzik: Dlaczego nie jest jeszcze mamą?

  Anna Guzik (38 l.) od dawna powtarzała, że po ślubie chce zostać mamą. Aktorka jak dotąd nie pochwaliła się jeszcze ciążowym brzuszkiem.

 • Anna Guzik na widelcu

  - "Zdrowie na widelcu" to przewodnik po zdrowym stylu życia, który pozwoli widzowi stać się świadomym konsumentem" - tak swój nowy program opisuje Anna Guzik. W programie emitowanym na antenie Polsat Cafe aktorka będzie również obalać również dietetyczne mity.

 • Córeczka Anny Guzik w tajemnicy ścięła sobie włosy! Aktorka zamieściła zdjęcie!

  Anna Guzik (43 l.) efektami pracy swojej kilkuletniej pociechy pochwaliła się w sieci...

 • Jak żyć eko i być sexy?

  Kiedyś dobrych rad udzielały mamy i babcie, dzisiaj autorytetami w rozmaitych dziedzinach są celebryci.

 • Anna Guzik zdradza sekrety zgrabnej sylwetki!

  Anna Guzik jest bohaterką sierpniowego numeru magazynu "Shape". Jednym z tematów rozmowy z aktorką była wielka metamorfoza, jaką przeszła kilka lat temu, dzięki której może pochwalić się doskonałą formą i zgrabną sylwetką.

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik w święta ulegnie pokusie?

  Przed aktorką Anną Guzik, czyli Żanetą Szulc z "Na Wspólnej", trudne wyzwanie: przetrwać święta i nie przytyć!

 • Nowa, odchudzona Anna Guzik

  Aktorka Anna Guzik nie ukrywa, że przez ostatnich kilka miesięcy ciężko pracowała nad sylwetką. Efekty są widoczne gołym okiem - zrzuciła 10 kg. Wygląda rewelacyjnie.

 • Guzik: Od brzydkiego kaczątka do seksbomby

  To jedna z najbardziej udanych metamorfoz w polskim show-biznesie - Anna Guzik skończyła 15 sierpnia 36 lat.

 • #10YearChallenge: Jak zmieniły się gwiazdy?

  Instagramie. Zatem życie Reese to chyba nieustanna impreza! "Dekada różnicy. I okolo 40cm włosów" - Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", jako jedna z nielicznych polskich gwiazd pokazała(...) w 1999 roku w serialu "Luzik Guzik", stwierdziła, że dopiero teraz czuje się dobrze w swoim ciele. "Wow. Spójrzcie, jak w 2009 staram się, żeby niczego nie zepsuć. Spójrzcie na mnie w 2019, jak dobrze...

Zdjęcia na temat: metamorfoza anna guzik
Wideo na temat: metamorfoza anna guzik
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

Dyskusje na temat: metamorfoza anna guzik