• Informacje na temat:

  metamorfozy

Artykuły na temat: metamorfozy
 • "Furioza": Hollywoodzkie metamorfozy polskich gwiazd

  Widzowie 22. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie jako jedni z pierwszych w Polsce zobaczą opartą na faktach historię rozgrywającą się w środowisku kibiców. Gośćmi przedpremierowego pokazu specjalnego będą: reżyser Cyprian Olencki oraz aktorzy: Mateusz Banasiuk, Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Łukasz Simlat, Janusz Chabior i Sebastian Stankiewicz.

 • Julia Wieniawa lubi metamorfozy

  ...agencji Newseria Julia Wieniawa, aktorka. Wieniawa podkreśla, że lubi metamorfozy, bo zaskakiwanie wyglądem to coś, co zdecydowanie wpisuje się w zawód aktora. Wszystko jednak musi być...

 • Metamorfozy "Catwoman"

  Wytwórnia Warner Bros. zwolniła Johna Rogersa ( "Bandyci" , "Jądro Ziemi" ) z pracy nad skryptem do filmu o kobiecie-kocie. Autor dołączy tym samym do długiego szeregu poprzedników, których praca także nie została najwyżej oceniona przez studio. Teraz nad całkiem nową wersją scenariusza pracuje Ed Solomon ( "Faceci w czerni" , "Levity").

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie pod wrażeniem metamorfozy Adama Strycharczuka

  Adam Strycharczuk mimo że nie wygrał ostatniego odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", to zdołał zaskoczyć widzów. Wszystko za sprawą świetnej metamorfozy.

 • Metamorfozy Burzum

  Osławiony Varg Vikernes wyda w maju nowy album "Umskiptar" (pol. "Metamorfozy").

 • Metamorfozy Stinga

  Zobacz, jak zmieniał się Sting na przestrzeni lat.

 • Agnieszka Wielgosz chce metamorfozy

  ...repertuarze chciałaby się pani sprawdzić? - Marzy mi się rola dramatyczna, wymagająca solidnego przygotowania, procesu twórczego, zmagania się ze sobą, totalnej metamorfozy. Kuternóżka w "Biesach...

 • Teledyskowe metamorfozy: Zagraniczne wokalistki pop

  Nie ma łatwiejszego sposobu na śledzenie zmian w wizerunku poszczególnych gwiazd, niż sprawdzanie co jakiś czas ich teledysków. Tak zrobiliśmy i my (z drobną inspiracją Buzzfeeda) i postanowiliśmy zestawić zagraniczne wokalistki pop, by zobaczyć, jak wyglądały na pierwszym i ostatnim dotychczas nakręconym teledysku, w którym wzięły udział.

 • Oto Beksińscy! Metamorfozy Seweryna i Ogrodnika

  Dwa tygodnie temu padł pierwszy klaps na planie "Ostatniej Rodziny" - filmu o rodzinie Beksińskich. Dziś możemy już pokazać, jak w tytułowych rolach prezentują się jego gwiazdy. Przemiana Andrzeja Seweryna w genialnego malarza Zdzisława Beksińskiego i Dawida Ogrodnika w jego syna Tomasza - kultowego dziennikarza muzycznego i tłumacza, to jedne z najbardziej zdumiewających metamorfoz w polskim kinie ostatnich lat.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Metamorfozy Marka Kaliszuka

  Marek Kaliszuk, który jest jednym z ośmiu uczestników drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", znany jest widzom przede wszystkim jako aktor serialowy. W jakim wcieleniu zobaczymy go w pierwszym odcinku show Polsatu?

Zdjęcia na temat: metamorfozy
Wideo na temat: metamorfozy
 • Metamorfozy Agnieszki Kaczorowskiej

  Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniała się Bożenka z "Klanu"

 • Julia Wieniawa lubi metamorfozy

  Instagramowy profil Julii Wieniawy obserwuje ponad 600 tys. osób, a prezentowane tam stylizacje, makijaże i fryzury są inspiracją dla setek dziewczyn. Aktorka podkreśla jednak, że jej perfekcyjny wygląd to nie tylko zasługa stylistów i wizażystów.

 • Smolny nie przejdzie metamorfozy?

  Smolny obiecuje, że nie da się tak łatwo zmienić: - Na razie nie wiadomo mi nic, że będzie spokojny, że będzie lepiej, że założy kapcie i będzie oglądał telewizję - dodaje Łukasz Konopka.

Dyskusje na temat: metamorfozy