• Informacje na temat:

  mewa

Artykuły na temat: mewa
 • Moda na sukces

  Jackie szybuje na spadochronie nad domem Owena, który uśmiecha się na jej widok. Nagle stado mew atakuje spadochron i Jackie spada do wody. Owen rusza...

 • Dawid Kwiatkowski zadebiutował w dubbingu

  Dawid Kwiatkowski użyczył głosu jednemu z bohaterów filmu "SpongeBob: na suchym lądzie". Wokalista już przygotowuje się do kolejnej przygody z filmem. Zapewnia jednak, że nie zamierza zostać aktorem, a jego udział w tym projekcie ma jedynie muzyczny charakter.

 • Żadnych złudzeń

  ...odwrócenia uwagi od rafinerii "Mewa". Wkrótce funkcjonariusze dowiadują się o kolejnym zagrożeniu - w kraju pojawia się śmiercionośny wirus. Jonasz kontaktuje się z człowiekiem, który może pomóc mu...

 • Tomasz Szymuś: Gwiazdy tańczą, jak im zagra

  - Najtrudniej znaleźć klucz do aranżacji danego utworu. Każdy musi być dostosowany do poszczególnego tańca, ale nie każda przeróbka jest odpowiednia. Z lirycznej piosenki nie da się stworzyć skocznej i wesołej - wyjaśnia dyrygent orkiestry "Tańca z gwiazdami".

 • Bronisław Komorowski jedzie na luksusowe wczasy! Ostatni raz za pieniądze podatników

  ...prezydenckiego ośrodka w nadmorskiej miejscowości może korzystać tylko urzędująca "głowa państwa", a kadencja Komorowskiego kończy się za miesiąc. Wraz z żoną chętnie odwiedzał do tej pory ośrodek "Mewa(...) z zagranicy nad morze" - mówił jeden ze współpracowników prezydenta w rozmowie z tygodnikiem "Wprost". Teraz dotychczasowy prezydent będzie musiał odzwyczaić się od wygód, które oferuje ośrodek "Mewa".

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Małgorzata Potocka przeżyła chwile grozy! "Leżałam na podłodze zdrętwiała jak paryżanie"

  ..., tak jak paryżanie kilka dni temu - opowiada. - I nagle przyleciał ptak. Mewa. Usiadła na mostku kapitańskim, a wtedy przywódca terrorystów ukląkł przed nią i zaczął się modlić. Nasz kapitan...

 • Mewy i łabędzie?

  Seagulls Insane And Swans Deceased Mining Out The Void - pod tą intrygującą nazwą kryje się nowy polski projekt ze strefy zdecydowanie mrocznych dźwięków.

 • Andrzej i Agata Dudowie z radością wzięli udział w ŚDM. To doświadczenie umocniło ich małżeństwo

  Kiedy przyjechali do rodzinnego Krakowa na Światowe Dni Młodzieży, od razu zauważono, że już dawno Agata Duda i Andrzej Duda nie wyglądali na tak zrelaksowanych i radosnych. Trzymali się za ręce i obdarzali promiennymi uśmiechami. Nic dziwnego. Ostatnie dni przed przyjazdem do Krakowa para spędziła, wypoczywając w prezydenckim ośrodku "Mewa" na Helu, z daleka od kamer i fotoreporterów.  Luksusowa...

 • OFF Festival: Tindersticks i inni

  Ujawniono kolejnych wykonawców, którzy pojawią się w sierpniu na OFF Festivalu. Tym samym znamy już w jednej trzeciej program koncertów imprezy firmowanej przez Artura Rojka.