• Informacje na temat:

  mezo w opolu

Artykuły na temat: mezo w opolu
 • Premiera "Ważne" Mezo

  Na 9 maja UMC Records zapowiedziało oficjalną premierę najnowszego utworu Mezo zatytułowanego "Ważne". Piosenka pojawi się na antenie stacji telewizyjnych oraz radio wych. Utwór zostanie również zagrany podczas odbywającego się 10 czerwca 2005 roku 42. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 • Mezo po ślubie

  W piątek, 3 czerwca, 22-letni polski raper Jacek Mejer, lepiej znany jako Mezo, zmienił stan cywilny. Jak już informowaliśmy, jego wybranką została modelka Sandra Łupicka, siostra Remika, szefa wytwórni UMC, który jest wydawcą płyt Meza. Ceremonia odbyła się w kościele św. Stanisława Biskupa, czyli poznańskiej farze, na Starym Rynku w Poznaniu.

 • Mezo: "Ważny" sukces

  ...internetowym MELO.PL . Co na to sam Mezo?

 • Mezo czuje się opluty

  Apel o "zachowanie pewnego poziomu kultury do internautów i manipulujących informacją" wystosuje Mezo w piosence "Opluj.pl" podczas konkursu Premier na festiwalu w Opolu. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do tego duetu z Kasią Skrzynecką.

 • Mezo: Podwójne "Wyjście z bloków"

  W poniedziałek, 25 lipca do sklepów trafi reedycja ostatniej płyty Mezo/Tabb zatytułowanej "Wyjście z bloków". Na bonusowym albumie znajdą się nowe utwory oraz teledyski. Płyta dostępna jest już w internetowym sklepie MELO.PL .

 • Mezo: Nie wyprę się hip hopu

  Mezo, któremu zarzucono zbytnią komercjalizację muzyki.

 • Steczkowska w Opolu!

  Znamy wykonawców, którzy pojawią się w Konkursie Premier na festiwalu w Opolu w miejsce zdyskwalifikowanej Nataszy Urbańskiej oraz Urszuli, która wycofała swoją piosenkę.

 • Premiery w Opolu

  Poznaliśmy już uczestników Koncertu Premiery, organizowanego w ramach najbliższego festiwalu w Opolu. Wewnętrzna Komisja Telewizyjna spośród nadesłanych propozycji wybrała ostatecznie 15 utworów. Wśród nich są między innymi piosenki Moniki Brodki, Piaska, Varius Manx czy hiphopowego składu Jeden Osiem L.

 • Mezo: Wyjście z bloków i skok na publiczną kasę

  Mezo, obok płockiego składu Jeden Osiem L, będzie jedynym reprezentantem krajowej sceny hiphopowej podczas opolskiego Konkursu Premier. Poznański raper zaprezentuje utwór "Ważne", do którego nakręcony został teledysk. Klip można już oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • "Premiery" w Opolu

  ...oczekiwania związane z występem w Opolu. - Zawsze mierzymy jak najwyżej. Wierzymy, że ludziom się spodoba i odniesiemy sukces. To jest najważniejsze - żeby ludziom się spodobało. Bo nam już się podoba(...) - powiedział Tomek "Konfi" Konfederak z Ha Dwa O!. - W Opolu przede wszystkim chcemy się pokazać szerszej publiczności i nastawić na promocję naszego zespołu - powiedziała portalowi INTERIA.PL Magda...