• Informacje na temat:

  mia farrow zdjęcia

Artykuły na temat: mia farrow zdjęcia
 • Woody Allen przerwał milczenie. Opowiedział o stosunkach seksualnych z adoptowaną córką byłej partnerki

  ..."Apropos of nothing" to książka, która namieszała w życiu osób związanych z Woody Allenem (84 l.). Przeciwko jej wydaniu protestowali m.in. syn Ronan Farrow i córka Dylan O'Sullivan, która oskarżyła ojca o molestowanie. Reżyser w swoim pamiętniku zapewnia, że jest niewinny. Odnosi się także do związku z córką byłej partnerki Mii Farrow (75 l.)

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • ​Powstanie miniserial "Dziecko Rosemary"!

  Stern. Castingi mają rozpocząć się lada dzień, natomiast zdjęcia ruszą na początku stycznia. Powieść Levina została już zaadaptowana przez Romana Polańskiego w 1968 roku. W roli głównej wystąpiła wówczas Mia Farrow. A kogo wy widzielibyście w obsadzie nowego "Dziecka Rosemary"?

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • W PRL-u królowała na ekranach. Jej śmierć zaskoczyła wszystkich

  ...​Miała zaledwie sześć lat, gdy zdecydowała, że zostanie aktorką. Zadebiutowała 9 lat później. Szybko zaczęła się piąć na szczyt i została jedną z największych gwiazd lat 80. Kochała ją cała Polska, ale nie miała szczęścia w miłości. Nieszczęśliwe uczucie zakończyło jej karierę. Zmarła w zapomnieniu, a na temat jej śmierci powstało wiele teorii.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Woody Allen oskarża

  ...małżeństwa z adoptowaną przez parę córką Soon Yi-Previn. "Woody Allen oczekuje 10 milionów dolarów za umieszczenie jego zdjęcia na billboardach, które wisiały w miastach niespełna tydzień" - powiedział(...) siostrze. Prawnicy Allena twierdzą, że celem tej firmy jest "zszarganie wizerunku" ich klienta. Reprezentujący firmę American Apparel prawnik Stuart Slotnick przyznał, że firma ma zamiar wykorzystać...

 • Mia Farrow u Bessona

  Mia Farrow, bohaterka wielu filmów Woody'ego Allena ( "Hannah i jej siostry" ), użyczy swego głosu jednej z postaci najnowszej animowanej produkcji francuskiego twórcy Luca Bessona ( "Joanna D´Arc" ). Pierwszą gwiazdą, która zgodziła się wziąć udział w projekcie była gwiazda muzyki pop Madonna.

 • Mocna obsada u Michaela Gondry'ego

  Mia Farrow ( "Omen" ), Danny Glover ( "Manderlay" ), Jack Black ( "King Kong" ) i Mos Def ( "16 przecznic" ) pojawią się w najnowszej komedii Michaela Gondry'ego ( "Zakochany bez pamięci" ) "Be Kind Rewind".

 • Gwiazdy w filmie Justina Theroux

  Billy Crudup ( "Duża ryba" , "Wszyscy mówią: kocham cię" ), Harvey Keitel ( "Fortepian" , "Święty dym" ) i Mia Farrow ( "Mężowie i żony" , "Dziecko Rosemary" ) wystąpią w komedii romantycznej "Dedication", której reżyserem zostanie debiutujący po drugiej stronie kamery aktor Justin Theroux ( "Muholland Drive" , "American Psycho" ) - poinformował magazyn "Variety".

Wideo na temat: mia farrow zdjęcia
 • Mia i Migusie

  Podczas budowy luksusowego kompleksu hotelowego, w środku rozległego i pięknego lasu, jeden z robotników o imieniu Pedro zostaje uwięziony w podziemnym tunelu. Jego córeczka Mia udaje się na poszukiwania zaginionego ojca. Dziewczynka, aby dotrzeć do miejsca budowy, wędruje przez tajemniczy las. Spotyka w nim stworzenia zwane Migusiami. Są one strażnikami drzewa, które ma kluczowe znaczenie dla przyszłości wszystkich istot żyjących na Ziemi, a budowa hotelu zagraża jego dalszemu istnieniu. Mia...

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • Crimson Peak. Wzgórze krwi

  Gotycki horror w reżyserii Guillermo del Toro, twórcy "Labiryntu fauna" i serii "Hellboy". Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Kumbria. Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż - sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podaje.