• Informacje na temat:

  miami pokazu

Artykuły na temat: miami pokazu
 • Bikini projektantki to niemal dzieło sztuki. Niespotykane wycięcia z przodu!

  ...każdej wizycie na plaży przyglądają się paparazzi. Ostatnio w Miami Bianca zrobiła prawdziwą furorę, pojawiając się w przykuwającym spojrzenia dwuczęściowym kostiumie z niespotykanymi wycięciami. Na jej...

 • Natalia Siwiec wróciła ze Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła do Polski z trwających miesiąc wakacji w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że nie chciała wracać, a czas tam spędzony bardzo szybko minął. Zwiedziła m.in. Miami i Los Angeles. Podczas pobytu za oceanem wzięła także udział w dwóch sesjach zdjęciowych. - Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam gdzieś w Kalifornii - wyznała po powrocie.

 • Papierska wyjeżdża z kraju

  Zwyciężczyni pierwszej edycji "Top model. Zostań modelką" zamierza podbić świat mody. Nie może się tylko zdecydować, czy rozkręcanie kariery rozpocząć w Mediolanie, czy w Miami.

 • Operacja na żywym ciele społeczeństwa

  Djinn Carrénard - scenarzysta, reżyser, autor zdjęć i montażu, producent, a także aktor "Donomy", filmu który zdobył Nagrodę Publiczności 12. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu, będzie gościem specjalnym warszawskiego pokazu filmu, w piątek, 5 kwietnia, w kinie Muranów.

 • Ludzie aż zamarli, gdy zobaczyli córkę Madonny w "orgii". Jest filmik!

  ...właśnie w świecie mody. Kontrowersyjne wydarzenie odbyło się w Miami w galerii Art Basel, a jego twórcą był Carlota Guerrero.  Co myślicie na temat tak nietypowej kampanii reklamowej?  *** Zobacz...

 • "Katyń" na Florydzie

  Na rozpoczętym w czwartek międzynarodowym festiwalu filmowym w Miami na Florydzie pokazany zostanie w piątek "Katyń" w reżyserii Andrzeja Wajdy, nominowany w tym roku do Oscara w kategorii filmów nieanglojęzycznych.

 • Jakub Rzeźniczak oświadczył się Zając! Wygadał się...Kammel!

  ...z plaż w Miami. Pewnie dlatego, aby utrzymać to jak najdłużej w sekrecie przed polskimi mediami. Niestety, zakochani nie przewidzieli, że na tej samej plaży będzie wylegiwał się także ukochany Kasi...

 • "Katyń" na festiwalach filmowych

  "Katyń" Andrzeja Wajdy wzbudza duże zainteresowanie podczas pokazów na międzynarodowych festiwalach filmowych - informuje koordynatorka festiwali filmowych TVP SA Aleksandra Biernacka.

 • ​Była ukochaną Janosika. Co dzisiaj robi Ewa Lemańska?

  .... Trzykrotnie wychodziła za mąż i trzykrotnie się rozwodziła. Pierwszym mężem Lemańskiej był aktor Cezary Kapliński. Aktorska para rozwiodła się w 1980 roku.  Kolejnego męża poznała w Miami. Z Olgierdem...

 • Tarantino podbija Europę

  Najnowszy film Quentina Tarantino podbija ekrany europejskich kin. We wtorek, 8 stycznia, pierwsze pokazy "Django" odbędą się w Berlinie. Film mogą już oglądać widzowie w Rzymie i Paryżu.