• Informacje na temat:

    miasto 44

Artykuły na temat: miasto 44
  • "Miasto 44" za darmo w internecie

    Jedna z ważniejszych rodzimych produkcji filmowych ostatnich lat trafiła do oferty serwisu VOD.tvp.pl. Po raz pierwszy w internecie widzowie mogą obejrzeć za darmo "Miasto 44" Jana Komasy.

  • "Miasto 44": Film drogi

    Film drogi - tak opowiadające o Powstaniu Warszawskim "Miasto 44" określił reżyser Jan Komasa. Wojenny dramat trafi do kin 19 września. Wcześniej, 30 lipca, odbędzie się uroczysty pokaz na Stadionie Narodowym, wpisujący się w obchody 70. rocznicy wybuchu powstania.

  • Hollywoodzki rozmach "Miasta 44"

    ...19 września na nasze ekrany wejdzie "Miasto 44" - nowy wysokobudżetowy obraz Jana Komasy. Twórcy filmu zapowiadają produkcję o niespotykanym dotychczas w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Dzięki efektom współpracownika Petera Jacksona i Christophera Nolana, widzowie otrzymają obraz, który ma szansę zadowolić wszystkich miłośników kina spod znaku Hollywood.

  • "Miasto 44": Wystawa okropieństw

    Powstanie warszawskie jako piękny sen i bolesne przebudzenie. Wojna jako przeżycie graniczne. W "Mieście" 44 zamiast nobliwego, patriotycznego patosu dostajemy czystą adrenalinę. Jan Komasa zmienia zbiorową traumę w rozpędzony do zabójczej prędkości rollercoaster - i w tym szaleństwie jest metoda.

  • "Miasto 44": Są pierwsze plakaty!

    Dystrybutor filmu "Miasta 44" zaprezentował cztery plakaty teaserowe produkcji Jana Komasy.

  • "Miasto 44": "To była wersja stadionowa"

    Jan Komasa zaskoczył recenzentów i widzów "Miasta 44". Okazuje się, że publiczność zgromadzona 30 lipca na Stadionie Narodowym obejrzała jedynie "wersję stadionową" filmu "Miasto 44".

  • "Miasto 44": Komasa odpiera atak

    W związku z burzą medialną, jaką wywołał Jan Komasa wpisem na swoim prywatnym profilu na facebooku, reżyser "Miasta 44" postanowił wydać oświadczenie.

  • "Miasto 44" w niemieckiej telewizji

    Głośny film Jana Komasy "Miasto 44" został wyświetlony w niedzielę, 2 sierpnia, wieczorem w niemieckiej telewizji publicznej ZDF - pisze "Gazeta Polska Codziennie".

  • "Miasto 44": Pierwszy oficjalny zwiastun

    ...63 dni zdjęciowe, 3000 statystów, 5000 ton gruzu, efekty specjalne współpracownika Petera Jacksona i Christophera Nolana oraz klimatyczna piosenka Lany Del Rey. Oto pierwszy zwiastun filmu "Miasto 44"!

  • "Miasto 44": Miłość w czasach apokalipsy!

    Muzyka Lany Del Rey w zwiastunach, efekty specjalne współpracownika Petera Jacksona i Christophera Nolana, wielomilionowy budżet, tysiące statystów i osób zaangażowanych. Wszystko to czyni z "Miasta 44" produkcję o niespotykanym dotąd w Polsce rozmachu.

Zdjęcia na temat: miasto 44
Wideo na temat: miasto 44
  • "Pułapka": Teaser serialu

    „Pułapka” to autorska sześcioodcinkowa produkcja TVN, realizowana na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem serialu został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak „Bogowie”, „Belfer” czy „Najlepszy”. Autorem zdjęć do nowej produkcji jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”). Producentami

Dyskusje na temat: miasto 44