• Informacje na temat:

  miasto londyn

Artykuły na temat: miasto londyn
 • "Dom grozy: Miasto Aniołów": HBO przedpremierowo udostępnia pierwszy odcinek

  ..."Dom grozy: Miasto Aniołów" atmosferą nawiązuje do serialowej historii Dom grozy, której akcja rozgrywała się w Londynie w epoce wiktoriańskiej. Tym razem przenosimy się do Los Angeles pod koniec lat 30. XX wieku. Twórcą obu produkcji jest John Logan.

 • "Miasto 44": Groza, która ma nam dać do myślenia

  Mając 37 lat jestem zbyt młody, by zachwycać się "Kanałem". Film Andrzeja Wajdy to dla mnie przede wszystkim nieporadna batalistyka - której daleko do boleśnie realistycznej sekwencji lądowania w Normandii autorstwa Spielberga i Kamińskiego - oraz nadmierna psychologizacja w iście teatralnym wydaniu. Nie ta wrażliwość - tak to chyba trzeba skwitować.

 • Kinga Rusin mebluje córkę w Londynie! "Apartament w dobrym punkcie miasta"

  Gdy przemierza ruchliwe ulice Londynu, trudno rozpoznać w niej gwiazdę. Ubrana wygodnie i objuczona pakunkami Kinga Rusin (47) uważnie przygląda się witrynom sklepowym. Jej szczególne zainteresowanie(...). - Apartament jest na tyle przestronny, że gwiazda może zatrzymywać się w nim na dłużej. Zdarzało się już tak, że Kinga wracała do kraju tylko po to, by pojawić się na wizji i znów leciała do Londynu. Ona...

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  "Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • Londyn: Miasto marzeń

  Londyn to swoisty pępek świata. Wiele osób jedzie tam w poszukiwaniu lepszego życia, ale nie wszystko wygląda tu kolorowo - mówi Natalia Rybicka, która w "Londyńczykach" gra Asię.

 • "Bogowie" w kinach Wielkiej Brytanii i Irlandii

  "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego biją rekordy frekwencji w polskich kinach. Po 10 dniach od premiery film obejrzało już ponad 745 tys. widzów. Fabularna opowieść o prof. Zbigniewie Relidze rusza również na podbój kin za granicą. Polską produkcję będzie można obejrzeć w 16 miastach w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

 • Maryla Rodowicz o zakupach w Londynie: zamawiam limuzynę na lotnisko, bardzo dobry hotel, knajpy!

  ...osoba z otoczenia piosenkarki. Jednym ze sposobów, w jaki Maryla spłaca swój dług, są wypady z dziećmi do Londynu. Gwiazda uwielbia robić tam zakupy. Ostatnio planowała zabrać całą trójkę dzieci, ale...

 • Britney Spears w Warszawie

  Gwiazda pop Britney Spears przylatuje do Warszawy, ale nie po to, żeby śpiewać. Gwiazda promuje swoją pierwszą kolekcję bielizny The Intimate Britney Spears. Spotkanie z polskimi fanami - w środę (24 września) w Złotych Tarasach w Warszawie.

 • Córka Kowalskiej uczy się w Londynie

  ...i uczy się w Londynie... "Nigdy nie przywiązywałam wagi do tego co jest modne, co się nosi, a co powinno leżeć na dnie szafy. Może dlatego, że nigdy nie lubiłam salonowego życia" - opowiada(...)" - opowiada znajomy piosenkarki. W wolnych chwilach gwiazda stara się odwiedzać córkę i wtedy wspólnie przemierzają Londyn. Tym bardziej że pamięta swoją pierwszą wyprawę do tego miasta. "Kiedy Ola miała...

 • Robert Plant zablokował reaktywację Led Zeppelin!

  W wyniku decyzji Roberta Planta członkom Led Zeppelin przeszło koło nosa 500 milionów funtów!

Zdjęcia na temat: miasto londyn
Wideo na temat: miasto londyn
 • "Dom grozy" - trailer serialu

  Akcja serialu "Dom groz"y toczy się w Londynie pod koniec XIX wieku. Miasto obiegają doniesienia o bestialskich zbrodniach popełnionych przez niezidentyfikowanych sprawców. Policja gorączkowo poszukuje winnych, ale sir Malcolm Murray (Timothy Dalton), którego córka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach oraz tajemnicza spirytystka Vanessa Ives (Eva Green) są przekonani, że za morderstwa