• Informacje na temat:

  miasto predyspozycji

Artykuły na temat: miasto predyspozycji
 • Marzena Słupkowska: Dzieciństwo miałam wspaniałe!

  Toruń, dla mnie to najpiękniejsze miasto w Polsce. W przyszłym roku skończy pani 40 lat. Upływający czas panią stresuje? - Przygnębienie z powodu przemijania nie leży w mojej naturze. Nie przywiązuję(...) od dzieciństwa. W wieku 10 lat do zeszytu zaczęłam wklejać informacje związane z tą tematyką. Ale do bycia lekarzem nie mam predyspozycji. Natomiast dużo czytam i staram się śledzić nowinki związane...

 • "Selma": Mija 60 lat od dramatycznych wydarzeń

  60 lat temu w sercu Alabamy rozegrały się dramatyczne wydarzenia, które na zawsze odmieniły oblicze USA. Przebieg amerykańskiej "Krwawej Niedzieli" i jej konsekwencje upamiętnia oscarowa "Selma" - jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku. W kinach od 10 kwietnia.

 • Leszek Lichota znalazł martwego ojca!

  ...wyznał w jednym z wywiadów, wybór szkoły aktorskiej podyktowany był więc chęcią przeżycia przygody. Nigdy zresztą nie miał predyspozycji do typowo męskich zawodów, na które zapotrzebowanie było...

 • "Przyszłość polskiego beatboxu"

  Fakt, że beatbox jest w Polsce spychany gdzieś na drugi plan może irytować szczególnie wtedy, kiedy spotyka się takich ludzi, jak JahDeck, Fat Matthew i Nubi z Al-Fatnujah. Z pewnością jeszcze nie raz o nich usłyszycie, bo ta trójka ma doskonałe predyspozycje do tego, aby wznieść się na wyżyny międzynarodowej areny beatbox'u... Z uzdolnionymi beatboxerami rozmawiał Diabeł.

 • "Pakt": Magdalena Popławska pierwszy raz w kopalni

  Aktorka Magdalena Popławska przed laty porzuciła Śląsk dla Warszawy. Teraz wróciła tam w związku z rolą w serialu HBO "Pakt". Podczas zdjęć do tej produkcji mogła lepiej poznać swoje rodzinne strony. Miała okazję m.in. po raz pierwszy zjechać na dół kopalni.

 • Dyskryminacja arabskich aktorów?

  Alan Marni, brytyjski artysta pochodzenia irańskiego z miasta Islington, pozwał do sądu reprezentującą go agencję aktorską. 33-letni wykonawca stwierdził, że z powodu praktykowanej przez agencję dyskryminacji Arabów zagrał jedynie trzy role w ciągu ostatnich 21 miesięcy. Marni podparł swoje stanowisko liczącym 83 strony oświadczeniem, podpisanym prawdziwym nazwiskiem powoda: Fatollahy.

 • "Na Wspólnej": "Żyćko" jest ważne

  Znamy ją z roli Joanny Berg w "Na Wspólnej". Prywatnie Anna Cieślak nigdy nie zamyka się na świat, uśmiech nie schodzi jej z twarzy, a w wolnym czasie oddaje się lekturze.

 • Szwedzka modelka w "Miłości na bogato"

  Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu "Miłości na bogato" już 22 marca na kanale Viva Polska. W jedną z nowych postaci, jakie zobaczymy w serialu, wcieli się fotomodelka Michaele Sorle, pół-Polka, pół-Szwedka. Czy zostanie gwiazdą polskiego show-biznesu?

 • Dwunastoletni tancerze z Nowego Jorku Ania Kaczmarska i Patryk Płoszaj wystąpili we wtorek wieczorem czasu lokalnego w finałowej dziesiątce popularnego programu "America's got talent" .

 • "W Polsce nie rozumieją beat-boxu"

  Grupa The Elements, będąca jednym z głównych propagatorów beat-boxu w Polsce, istnieje od 1999 roku. Jest to unikalny skład, który swoją umiejętnością synchronizacji zadziwia publiczność zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Pomimo wielu zmian personalnych, niezmiennym filarem grupy pozostaje Andy, którego beatboxowe korzenie sięgają roku 1988. Obecnie w skład grupy wchodzą: Andy, Qsho, Pasta oraz Budyń. Z chłopakami spotkał się w ich rodzinnym mieście Chełmie Jazzon, któremu The...